Stembureau Stembureau Kerkgebouw De Ark in Maassluis (2023)
Postcode 3141 HH · Wijk Sluispolder
Hier zijn 1.356 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 25,1% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 341 | 25,1% | 27,6% | −2,4 pp | 6,2% |
| VVD | 203 | 15,0% | 17,0% | −2,0 pp | 6,0% |
| GroenLinks-PvdA | 165 | 12,2% | 10,5% | +1,7 pp | 7,8% |
| Nieuw Sociaal Contract | 162 | 11,9% | 12,7% | −0,7 pp | 6,4% |
| DENK | 135 | 10,0% | 6,7% | +3,2 pp | 10,0% |
| D66 | 75 | 5,5% | 4,9% | +0,6 pp | 7,6% |
| CDA | 60 | 4,4% | 4,5% | −0,1 pp | 6,6% |
| SP | 42 | 3,1% | 2,9% | +0,2 pp | 7,3% |
| ChristenUnie | 37 | 2,7% | 2,3% | +0,4 pp | 7,9% |
| BBB | 30 | 2,2% | 2,4% | −0,2 pp | 6,3% |
| Forum voor Democratie | 27 | 2,0% | 2,3% | −0,3 pp | 5,9% |
| Partij voor de Dieren | 22 | 1,6% | 1,6% | +0,0 pp | 6,9% |
| SGP | 16 | 1,2% | 0,8% | +0,4 pp | 9,9% |
| Volt | 10 | 0,7% | 1,0% | −0,3 pp | 5,0% |
| BVNL / Groep Van Haga | 8 | 0,6% | 0,5% | +0,1 pp | 7,4% |
| JA21 | 8 | 0,6% | 0,9% | −0,3 pp | 4,5% |
| 50PLUS | 5 | 0,4% | 0,6% | −0,2 pp | 4,2% |
| Piratenpartij - De Groenen | 4 | 0,3% | 0,1% | +0,2 pp | 28,6% |
| BIJ1 | 3 | 0,2% | 0,3% | −0,0 pp | 5,7% |
| LP | 2 | 0,1% | 0,0% | +0,1 pp | 40,0% |
| Splinter | 1 | 0,1% | 0,2% | −0,1 pp | 2,6% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Nederland met een PLAN | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| PartijvdSport | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Samen voor Nederland | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Maassluis, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: DENK haalde hier +3,2 pp meer dan gemiddeld in Maassluis.
- Qua gewicht is dit het 5e van de 16 stembureaus: 6,8% van alle geldige stemmen in Maassluis en 0,0132% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 15 stemmen in Maassluis komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Maassluis
- Stembureau Stroomopwaarts 1.546 stemmen · PVV 31%
- Stembureau Immanuëlkerk 1.341 stemmen · PVV 26%
- Stembureau Stadhuis 1.711 stemmen · PVV 28%
- Stembureau Wethouder Smithal 1.317 stemmen · PVV 27%
- Stembureau Wethouder Smithal 1.722 stemmen · PVV 29%
- Stembureau Olympiahal 1.254 stemmen · PVV 29%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.