Stembureau Stembureau Olympiahal in Maassluis (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 3142 NN · Wijk Dijkpolder

Hier zijn 1.254 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 29,0% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 364 29,0% 27,6% +1,4 pp 6,6%
VVD 221 17,6% 17,0% +0,7 pp 6,5%
Nieuw Sociaal Contract 153 12,2% 12,7% −0,5 pp 6,0%
GroenLinks-PvdA 104 8,3% 10,5% −2,2 pp 4,9%
DENK 96 7,7% 6,7% +0,9 pp 7,1%
D66 70 5,6% 4,9% +0,7 pp 7,1%
CDA 65 5,2% 4,5% +0,7 pp 7,2%
SP 46 3,7% 2,9% +0,8 pp 8,0%
ChristenUnie 26 2,1% 2,3% −0,3 pp 5,5%
BBB 22 1,8% 2,4% −0,6 pp 4,6%
Forum voor Democratie 22 1,8% 2,3% −0,5 pp 4,8%
JA21 12 1,0% 0,9% +0,1 pp 6,8%
SGP 12 1,0% 0,8% +0,2 pp 7,5%
Partij voor de Dieren 11 0,9% 1,6% −0,7 pp 3,5%
50PLUS 8 0,6% 0,6% +0,0 pp 6,7%
BVNL / Groep Van Haga 7 0,6% 0,5% +0,0 pp 6,5%
Volt 7 0,6% 1,0% −0,4 pp 3,5%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 2 0,2% 0,0% +0,1 pp 28,6%
Nederland met een PLAN 2 0,2% 0,0% +0,1 pp 25,0%
Samen voor Nederland 2 0,2% 0,1% +0,1 pp 11,8%
BIJ1 1 0,1% 0,3% −0,2 pp 1,9%
PartijvdSport 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 5,6%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Piratenpartij - De Groenen 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Splinter 0 0,0% 0,2% −0,2 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Maassluis, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: GroenLinks-PvdA haalde hier −2,2 pp minder dan gemiddeld in Maassluis.
  • Qua gewicht is dit het 8e van de 16 stembureaus: 6,3% van alle geldige stemmen in Maassluis en 0,0122% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 16 stemmen in Maassluis komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Maassluis

Alle stembureaus in Maassluis

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.