Stembureau Stembureau De Ark NGK (Nederlands Gereformeerde Kerk) in Maassluis (2025)
Postcode 3141 HH · Wijk Sluispolder
Hier zijn 1.339 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 18,1% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 242 | 18,1% | 18,5% | −0,5 pp | 6,4% |
| D66 | 209 | 15,6% | 14,1% | +1,5 pp | 7,3% |
| CDA | 175 | 13,1% | 13,9% | −0,8 pp | 6,2% |
| VVD | 173 | 12,9% | 15,1% | −2,2 pp | 5,6% |
| GroenLinks-PvdA | 110 | 8,2% | 8,8% | −0,5 pp | 6,2% |
| DENK | 96 | 7,2% | 6,1% | +1,1 pp | 7,7% |
| JA21 | 90 | 6,7% | 7,9% | −1,2 pp | 5,6% |
| Forum voor Democratie | 62 | 4,6% | 4,9% | −0,3 pp | 6,2% |
| ChristenUnie | 47 | 3,5% | 2,0% | +1,5 pp | 11,4% |
| 50PLUS | 25 | 1,9% | 2,0% | −0,1 pp | 6,2% |
| BBB | 20 | 1,5% | 1,5% | −0,0 pp | 6,5% |
| SP | 20 | 1,5% | 1,2% | +0,3 pp | 8,2% |
| SGP | 20 | 1,5% | 1,1% | +0,4 pp | 9,2% |
| Partij voor de Dieren | 16 | 1,2% | 1,3% | −0,1 pp | 6,1% |
| Volt | 12 | 0,9% | 0,6% | +0,3 pp | 10,5% |
| NSC | 7 | 0,5% | 0,3% | +0,2 pp | 10,3% |
| BIJ1 | 6 | 0,4% | 0,3% | +0,1 pp | 9,5% |
| BVNL | 3 | 0,2% | 0,2% | −0,0 pp | 6,5% |
| DE LINIE | 3 | 0,2% | 0,1% | +0,2 pp | 25,0% |
| Vrij Verbond | 2 | 0,1% | 0,0% | +0,1 pp | 66,7% |
| Piratenpartij | 1 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 7,1% |
| FNP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Vrede voor Dieren | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Maassluis, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier −2,2 pp minder dan gemiddeld in Maassluis.
- Qua gewicht is dit het 8e van de 16 stembureaus: 6,6% van alle geldige stemmen in Maassluis en 0,0129% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 15 stemmen in Maassluis komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Maassluis
- Stembureau Petrus en Pauluskerk 1.375 stemmen · VVD 21%
- Stembureau Olympiahal 1.267 stemmen · PVV 20%
- Stembureau Immanuëlkerk 1.389 stemmen · CDA 17%
- Stembureau Evangelische Gemeente Maranatha (EGMA) 1.128 stemmen · PVV 18%
- Stembureau Stroomopwaarts 1.444 stemmen · PVV 22%
- Stembureau Het Witte Kerkje 1.101 stemmen · PVV 18%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.