Stembureau Stembureau Evangelische Gemeente Maranatha (EGMA) in Maassluis (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 3141 CC · Wijk Sluispolder

Hier zijn 1.128 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 17,8% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 201 17,8% 18,5% −0,7 pp 5,3%
D66 167 14,8% 14,1% +0,7 pp 5,8%
VVD 150 13,3% 15,1% −1,8 pp 4,9%
CDA 139 12,3% 13,9% −1,5 pp 4,9%
GroenLinks-PvdA 125 11,1% 8,8% +2,3 pp 7,0%
JA21 96 8,5% 7,9% +0,6 pp 6,0%
Forum voor Democratie 73 6,5% 4,9% +1,6 pp 7,3%
DENK 57 5,1% 6,1% −1,0 pp 4,6%
ChristenUnie 33 2,9% 2,0% +0,9 pp 8,0%
SP 19 1,7% 1,2% +0,5 pp 7,8%
50PLUS 16 1,4% 2,0% −0,6 pp 4,0%
BBB 13 1,2% 1,5% −0,4 pp 4,2%
SGP 13 1,2% 1,1% +0,1 pp 6,0%
Partij voor de Dieren 11 1,0% 1,3% −0,3 pp 4,2%
Volt 5 0,4% 0,6% −0,1 pp 4,4%
BVNL 4 0,4% 0,2% +0,1 pp 8,7%
BIJ1 2 0,2% 0,3% −0,1 pp 3,2%
Piratenpartij 2 0,2% 0,1% +0,1 pp 14,3%
NSC 1 0,1% 0,3% −0,2 pp 1,5%
Vrede voor Dieren 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 3,8%
DE LINIE 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
FNP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Vrij Verbond 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Maassluis, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: GroenLinks-PvdA haalde hier +2,3 pp meer dan gemiddeld in Maassluis.
  • Qua gewicht is dit het 10e van de 16 stembureaus: 5,5% van alle geldige stemmen in Maassluis en 0,0108% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 18 stemmen in Maassluis komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Maassluis

Alle stembureaus in Maassluis

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.