Stembureau Stembureau Openbare Dalton School De Tweemaster (1) in Lisse (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 2161 KL · Wijk Lisse Noord

Hier zijn 822 geldige stemmen uitgebracht. D66 werd hier de grootste met 20,7% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
D66 170 20,7% 16,7% +4,0 pp 6,6%
VVD 135 16,4% 18,7% −2,2 pp 4,7%
PVV 119 14,5% 15,8% −1,4 pp 4,9%
CDA 104 12,7% 14,2% −1,6 pp 4,8%
JA21 65 7,9% 7,6% +0,3 pp 5,6%
GroenLinks-PvdA 59 7,2% 7,8% −0,6 pp 4,9%
Forum voor Democratie 52 6,3% 5,1% +1,2 pp 6,6%
BBB 26 3,2% 2,4% +0,8 pp 7,0%
SGP 26 3,2% 4,0% −0,9 pp 4,2%
50PLUS 16 1,9% 1,6% +0,3 pp 6,5%
SP 14 1,7% 1,2% +0,6 pp 7,9%
ChristenUnie 8 1,0% 1,6% −0,6 pp 3,3%
Partij voor de Dieren 8 1,0% 1,3% −0,3 pp 4,1%
NSC 6 0,7% 0,4% +0,4 pp 10,7%
Volt 5 0,6% 0,7% −0,1 pp 4,7%
BVNL 4 0,5% 0,3% +0,2 pp 9,8%
DENK 3 0,4% 0,3% +0,1 pp 6,4%
LP 2 0,2% 0,1% +0,2 pp 20,0%
BIJ1 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
DE LINIE 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
NL PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Piratenpartij 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Vrede voor Dieren 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Vrij Verbond 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Lisse, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: D66 haalde hier +4,0 pp meer dan gemiddeld in Lisse.
  • Qua gewicht is dit het 13e van de 13 stembureaus: 5,3% van alle geldige stemmen in Lisse en 0,0079% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 19 stemmen in Lisse komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Lisse

Alle stembureaus in Lisse

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.