Stembureau Stembureau Openbare Dalton School De Tweemaster in Lisse (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 2161 KL · Wijk Lisse Noord

Hier zijn 588 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 25,7% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 151 25,7% 24,3% +1,4 pp 4,1%
VVD 123 20,9% 20,9% +0,0 pp 3,9%
Nieuw Sociaal Contract 70 11,9% 13,7% −1,8 pp 3,4%
GroenLinks-PvdA 65 11,1% 9,8% +1,2 pp 4,4%
D66 42 7,1% 6,2% +0,9 pp 4,4%
SP 20 3,4% 2,6% +0,8 pp 5,1%
CDA 19 3,2% 4,4% −1,2 pp 2,8%
BBB 16 2,7% 3,4% −0,7 pp 3,1%
Forum voor Democratie 16 2,7% 2,1% +0,6 pp 5,1%
SGP 14 2,4% 4,1% −1,7 pp 2,3%
JA21 13 2,2% 0,9% +1,3 pp 9,0%
Volt 11 1,9% 1,5% +0,4 pp 4,9%
Partij voor de Dieren 9 1,5% 1,8% −0,3 pp 3,3%
ChristenUnie 7 1,2% 1,7% −0,5 pp 2,7%
50PLUS 6 1,0% 0,8% +0,2 pp 4,8%
DENK 4 0,7% 0,4% +0,2 pp 6,0%
BVNL / Groep Van Haga 1 0,2% 0,7% −0,5 pp 1,0%
Splinter 1 0,2% 0,1% +0,1 pp 5,6%
BIJ1 0 0,0% 0,2% −0,2 pp 0,0%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
PartijvdSport 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Piratenpartij - De Groenen 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Politieke Partij voor Basisinkomen 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Lisse, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: Nieuw Sociaal Contract haalde hier −1,8 pp minder dan gemiddeld in Lisse.
  • Qua gewicht is dit het 13e van de 13 stembureaus: 3,9% van alle geldige stemmen in Lisse en 0,0057% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 26 stemmen in Lisse komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Lisse

Alle stembureaus in Lisse

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.