Stembureau Stembureau Woonzorgcentrum De Mantel in Leidschendam-Voorburg (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 2272 BV · Wijk Essesteijn

Hier zijn 1.360 geldige stemmen uitgebracht. D66 werd hier de grootste met 19,5% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
D66 265 19,5% 23,2% −3,7 pp 2,6%
VVD 265 19,5% 17,6% +1,9 pp 3,4%
PVV 241 17,7% 13,3% +4,4 pp 4,1%
CDA 177 13,0% 11,2% +1,8 pp 3,6%
GroenLinks-PvdA 162 11,9% 13,4% −1,5 pp 2,7%
JA21 78 5,7% 5,6% +0,1 pp 3,1%
Forum voor Democratie 44 3,2% 3,5% −0,3 pp 2,8%
50PLUS 27 2,0% 1,4% +0,6 pp 4,4%
Partij voor de Dieren 15 1,1% 2,1% −1,0 pp 1,6%
BBB 14 1,0% 1,5% −0,5 pp 2,1%
ChristenUnie 14 1,0% 1,0% −0,0 pp 3,0%
SP 11 0,8% 1,4% −0,6 pp 1,8%
SGP 10 0,7% 0,3% +0,4 pp 7,3%
Volt 9 0,7% 1,4% −0,7 pp 1,5%
DENK 8 0,6% 1,8% −1,2 pp 1,0%
Vrede voor Dieren 8 0,6% 0,2% +0,4 pp 9,2%
NSC 4 0,3% 0,4% −0,1 pp 2,6%
Piratenpartij 4 0,3% 0,1% +0,2 pp 7,3%
BVNL 2 0,1% 0,1% +0,0 pp 3,8%
BIJ1 2 0,1% 0,3% −0,2 pp 1,5%
DE LINIE 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
NL PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Vrij Verbond 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Leidschendam-Voorburg, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +4,4 pp meer dan gemiddeld in Leidschendam-Voorburg.
  • Qua gewicht is dit het 13e van de 39 stembureaus: 3,1% van alle geldige stemmen in Leidschendam-Voorburg en 0,0131% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 33 stemmen in Leidschendam-Voorburg komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Leidschendam-Voorburg

Alle stembureaus in Leidschendam-Voorburg

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.