Hoe stemde Ubach over Worms in Landgraaf in 2023?

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Met stembureaus in onder meer: Abdissenbosch, Waubach, Lauradorp, Parkheide, Groenstraat

Bij de Tweede Kamerverkiezingen van 22 november 2023 zijn bij de 8 stembureaus in Ubach over Worms 6.997 geldige stemmen uitgebracht (32,1% van alle stemmen in Landgraaf). PVV werd hier de grootste met 44,2%. Vergeleken met heel Landgraaf scoorden PVV (+2,0 pp) en SP (+0,0 pp) hier hoger en GroenLinks-PvdA (−1,1 pp) lager.

Wat is hier gestemd

PartijStemmenAandeel in de wijkAandeel gemeenteVerschil
PVV 3.092 44,2% 42,2% +2,0 pp
Nieuw Sociaal Contract 1.012 14,5% 14,8% −0,3 pp
GroenLinks-PvdA 784 11,2% 12,3% −1,1 pp
VVD 721 10,3% 10,3% +0,0 pp
SP 306 4,4% 4,4% +0,0 pp
BBB 228 3,3% 2,8% +0,5 pp
D66 178 2,5% 2,9% −0,4 pp
Forum voor Democratie 174 2,5% 2,8% −0,3 pp
CDA 141 2,0% 2,3% −0,3 pp
Partij voor de Dieren 140 2,0% 1,7% +0,3 pp
BVNL / Groep Van Haga 44 0,6% 0,6% +0,0 pp
Volt 39 0,6% 0,6% −0,1 pp
JA21 35 0,5% 0,4% +0,1 pp
50PLUS 28 0,4% 0,6% −0,2 pp
ChristenUnie 22 0,3% 0,3% +0,0 pp
DENK 12 0,2% 0,5% −0,4 pp
Piratenpartij - De Groenen 10 0,1% 0,1% +0,1 pp
BIJ1 5 0,1% 0,1% −0,1 pp
SGP 5 0,1% 0,1% −0,0 pp
PartijvdSport 4 0,1% 0,0% +0,0 pp
Splinter 4 0,1% 0,1% −0,1 pp
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 4 0,1% 0,0% +0,0 pp
Nederland met een PLAN 4 0,1% 0,0% +0,0 pp
Samen voor Nederland 3 0,0% 0,0% +0,0 pp
LP 2 0,0% 0,0% −0,0 pp

Stembureaus in Ubach over Worms

Andere wijken in Landgraaf

Een stembureau is niet hetzelfde als een wijk. Kiezers kunnen in elk stembureau van de gemeente stemmen en een bureau trekt ook mensen uit de omgeving. De stembureaus hierboven zijn in deze wijk ingedeeld op basis van hun postcodegebied (CBS-wijkindeling via de BAG). Zie dit als een benadering van hoe de buurt stemde, niet als een telling van de bewoners.

Alle wijken in Landgraaf · Alle stembureaus