Stembureau OBS de Speurneus in Landgraaf (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 6374 NJ · Wijk Ubach over Worms

Hier zijn 880 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 41,8% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 368 41,8% 42,2% −0,4 pp 4,0%
Nieuw Sociaal Contract 140 15,9% 14,8% +1,1 pp 4,3%
VVD 97 11,0% 10,3% +0,7 pp 4,3%
GroenLinks-PvdA 90 10,2% 12,3% −2,0 pp 3,4%
SP 45 5,1% 4,4% +0,8 pp 4,7%
BBB 37 4,2% 2,8% +1,4 pp 6,1%
D66 33 3,8% 2,9% +0,8 pp 5,2%
CDA 16 1,8% 2,3% −0,5 pp 3,2%
Forum voor Democratie 16 1,8% 2,8% −1,0 pp 2,6%
Partij voor de Dieren 14 1,6% 1,7% −0,1 pp 3,9%
JA21 5 0,6% 0,4% +0,1 pp 5,3%
Volt 5 0,6% 0,6% −0,0 pp 3,8%
50PLUS 4 0,5% 0,6% −0,1 pp 3,3%
BIJ1 2 0,2% 0,1% +0,1 pp 6,7%
ChristenUnie 2 0,2% 0,3% −0,0 pp 3,4%
Splinter 2 0,2% 0,1% +0,1 pp 7,1%
BVNL / Groep Van Haga 1 0,1% 0,6% −0,5 pp 0,8%
DENK 1 0,1% 0,5% −0,4 pp 0,8%
PartijvdSport 1 0,1% 0,0% +0,1 pp 10,0%
Samen voor Nederland 1 0,1% 0,0% +0,1 pp 16,7%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Piratenpartij - De Groenen 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
SGP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Landgraaf, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: GroenLinks-PvdA haalde hier −2,0 pp minder dan gemiddeld in Landgraaf.
  • Qua gewicht is dit het 14e van de 22 stembureaus: 4,0% van alle geldige stemmen in Landgraaf en 0,0086% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 25 stemmen in Landgraaf komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Landgraaf

Alle stembureaus in Landgraaf

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.