Stembureau MFC An d'r Put in Landgraaf (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 6374 HR · Wijk Ubach over Worms

Hier zijn 1.138 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 40,2% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 457 40,2% 42,2% −2,0 pp 5,0%
Nieuw Sociaal Contract 176 15,5% 14,8% +0,7 pp 5,5%
GroenLinks-PvdA 154 13,5% 12,3% +1,3 pp 5,8%
VVD 103 9,1% 10,3% −1,2 pp 4,6%
SP 50 4,4% 4,4% +0,0 pp 5,3%
CDA 37 3,3% 2,3% +1,0 pp 7,5%
D66 37 3,3% 2,9% +0,3 pp 5,8%
BBB 32 2,8% 2,8% +0,0 pp 5,3%
Forum voor Democratie 31 2,7% 2,8% −0,1 pp 5,0%
Partij voor de Dieren 23 2,0% 1,7% +0,4 pp 6,4%
BVNL / Groep Van Haga 8 0,7% 0,6% +0,1 pp 6,3%
JA21 8 0,7% 0,4% +0,3 pp 8,4%
50PLUS 7 0,6% 0,6% +0,1 pp 5,7%
Volt 5 0,4% 0,6% −0,2 pp 3,8%
DENK 3 0,3% 0,5% −0,3 pp 2,5%
PartijvdSport 2 0,2% 0,0% +0,1 pp 20,0%
SGP 2 0,2% 0,1% +0,1 pp 8,7%
ChristenUnie 1 0,1% 0,3% −0,2 pp 1,7%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 10,0%
Nederland met een PLAN 1 0,1% 0,0% +0,1 pp 12,5%
BIJ1 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Piratenpartij - De Groenen 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Splinter 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Landgraaf, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier −2,0 pp minder dan gemiddeld in Landgraaf.
  • Qua gewicht is dit het 7e van de 22 stembureaus: 5,2% van alle geldige stemmen in Landgraaf en 0,0111% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 19 stemmen in Landgraaf komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Landgraaf

Alle stembureaus in Landgraaf

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.