Stembureau OBS De Plantage in Houten (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 3991 ZE · Wijk Houten Zuid-West

Hier zijn 1.962 geldige stemmen uitgebracht. VVD werd hier de grootste met 26,2% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
VVD 515 26,2% 19,2% +7,1 pp 8,3%
PVV 357 18,2% 18,0% +0,2 pp 6,1%
GroenLinks-PvdA 274 14,0% 19,0% −5,1 pp 4,5%
Nieuw Sociaal Contract 240 12,2% 11,8% +0,4 pp 6,3%
D66 208 10,6% 8,8% +1,8 pp 7,3%
CDA 49 2,5% 3,4% −0,9 pp 4,4%
ChristenUnie 43 2,2% 3,7% −1,6 pp 3,5%
SP 43 2,2% 2,3% −0,1 pp 5,8%
DENK 40 2,0% 1,0% +1,1 pp 12,7%
Partij voor de Dieren 40 2,0% 2,1% −0,0 pp 5,9%
Volt 39 2,0% 2,2% −0,3 pp 5,4%
SGP 27 1,4% 2,1% −0,7 pp 4,1%
BBB 26 1,3% 2,7% −1,3 pp 3,0%
Forum voor Democratie 21 1,1% 1,5% −0,4 pp 4,3%
JA21 15 0,8% 0,7% +0,1 pp 6,8%
BVNL / Groep Van Haga 9 0,5% 0,4% +0,1 pp 6,9%
BIJ1 7 0,4% 0,3% +0,1 pp 7,8%
Splinter 4 0,2% 0,1% +0,1 pp 9,3%
50PLUS 2 0,1% 0,4% −0,3 pp 1,6%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 16,7%
LP 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 7,1%
Samen voor Nederland 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 9,1%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
PartijvdSport 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Piratenpartij - De Groenen 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Politieke Partij voor Basisinkomen 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Houten, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier +7,1 pp meer dan gemiddeld in Houten.
  • Qua gewicht is dit het 3e van de 22 stembureaus: 6,1% van alle geldige stemmen in Houten en 0,0191% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 16 stemmen in Houten komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Houten

Alle stembureaus in Houten

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.