Stembureau Wijkcentrum Schoneveld in Houten (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 3991 MX · Wijk Houten Zuid-West

Hier zijn 2.639 geldige stemmen uitgebracht. VVD werd hier de grootste met 20,6% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
VVD 543 20,6% 19,2% +1,4 pp 8,8%
GroenLinks-PvdA 470 17,8% 19,0% −1,2 pp 7,6%
PVV 464 17,6% 18,0% −0,5 pp 8,0%
Nieuw Sociaal Contract 337 12,8% 11,8% +0,9 pp 8,8%
D66 252 9,5% 8,8% +0,8 pp 8,9%
CDA 93 3,5% 3,4% +0,1 pp 8,4%
ChristenUnie 76 2,9% 3,7% −0,9 pp 6,3%
SP 62 2,3% 2,3% +0,0 pp 8,3%
BBB 61 2,3% 2,7% −0,4 pp 7,1%
Forum voor Democratie 59 2,2% 1,5% +0,7 pp 12,0%
Volt 57 2,2% 2,2% −0,1 pp 7,9%
Partij voor de Dieren 56 2,1% 2,1% +0,0 pp 8,3%
SGP 40 1,5% 2,1% −0,5 pp 6,0%
DENK 20 0,8% 1,0% −0,2 pp 6,4%
JA21 17 0,6% 0,7% −0,0 pp 7,7%
BIJ1 11 0,4% 0,3% +0,1 pp 12,2%
50PLUS 9 0,3% 0,4% −0,1 pp 7,1%
BVNL / Groep Van Haga 7 0,3% 0,4% −0,1 pp 5,3%
Splinter 4 0,2% 0,1% +0,0 pp 9,3%
LP 1 0,0% 0,0% −0,0 pp 7,1%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
PartijvdSport 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Piratenpartij - De Groenen 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Politieke Partij voor Basisinkomen 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Houten, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier +1,4 pp meer dan gemiddeld in Houten.
  • Qua gewicht is dit het 1e van de 22 stembureaus: 8,2% van alle geldige stemmen in Houten en 0,0257% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 12 stemmen in Houten komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Houten

Alle stembureaus in Houten

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.