Stembureau Wijkcentrum Lopes Dias in Hilversum (2025)

Ook bekijken: 2023 · 2022 · 2018

Postcode 1222 VE · Wijk Noordoost

Hier zijn 1.647 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 21,7% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 358 21,7% 11,9% +9,8 pp 5,8%
GroenLinks-PvdA 316 19,2% 17,4% +1,8 pp 3,5%
D66 208 12,6% 24,3% −11,7 pp 1,6%
DENK 149 9,0% 2,6% +6,4 pp 10,9%
VVD 122 7,4% 14,3% −6,9 pp 1,6%
Forum voor Democratie 109 6,6% 3,6% +3,0 pp 5,7%
CDA 102 6,2% 8,9% −2,7 pp 2,2%
Partij voor de Dieren 58 3,5% 2,9% +0,7 pp 3,9%
JA21 52 3,2% 4,5% −1,3 pp 2,2%
SP 39 2,4% 1,9% +0,4 pp 3,9%
50PLUS 31 1,9% 1,3% +0,6 pp 4,6%
BBB 25 1,5% 1,3% +0,2 pp 3,6%
Volt 20 1,2% 1,8% −0,6 pp 2,1%
ChristenUnie 16 1,0% 1,3% −0,3 pp 2,4%
BIJ1 14 0,9% 0,4% +0,5 pp 7,3%
SGP 10 0,6% 0,4% +0,2 pp 4,3%
Vrede voor Dieren 10 0,6% 0,2% +0,4 pp 7,9%
Piratenpartij 3 0,2% 0,1% +0,0 pp 4,2%
NSC 2 0,1% 0,3% −0,2 pp 1,2%
NL PLAN 2 0,1% 0,0% +0,1 pp 9,1%
LP 1 0,1% 0,1% −0,1 pp 1,7%
BVNL 0 0,0% 0,2% −0,2 pp 0,0%
Vrij Verbond 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Hilversum, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: D66 haalde hier −11,7 pp minder dan gemiddeld in Hilversum.
  • Qua gewicht is dit het 9e van de 47 stembureaus: 3,1% van alle geldige stemmen in Hilversum en 0,0158% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 32 stemmen in Hilversum komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Hilversum

Alle stembureaus in Hilversum

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.