Stembureau Stembureau Wijkcentrum Norden-Hazenbos in Hardenberg (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 7771 WX · Wijk Hardenberg

Hier zijn 763 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 29,6% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 226 29,6% 25,4% +4,3 pp 2,1%
Nieuw Sociaal Contract 134 17,6% 19,4% −1,8 pp 1,7%
BBB 99 13,0% 14,3% −1,3 pp 1,7%
ChristenUnie 99 13,0% 7,9% +5,1 pp 3,0%
VVD 46 6,0% 9,7% −3,7 pp 1,1%
GroenLinks-PvdA 33 4,3% 6,3% −2,0 pp 1,3%
CDA 26 3,4% 5,4% −2,0 pp 1,2%
Forum voor Democratie 21 2,8% 1,9% +0,9 pp 2,7%
SP 19 2,5% 1,9% +0,6 pp 2,4%
SGP 18 2,4% 1,9% +0,5 pp 2,3%
D66 10 1,3% 2,2% −0,9 pp 1,1%
DENK 9 1,2% 0,3% +0,9 pp 7,2%
50PLUS 5 0,7% 0,4% +0,3 pp 3,0%
JA21 5 0,7% 0,6% +0,0 pp 1,9%
Volt 5 0,7% 0,7% −0,0 pp 1,8%
Partij voor de Dieren 4 0,5% 0,9% −0,3 pp 1,1%
BVNL / Groep Van Haga 3 0,4% 0,6% −0,2 pp 1,3%
Samen voor Nederland 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 2,6%
BIJ1 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
PartijvdSport 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Piratenpartij - De Groenen 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Splinter 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Hardenberg, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: ChristenUnie haalde hier +5,1 pp meer dan gemiddeld in Hardenberg.
  • Qua gewicht is dit het 32e van de 49 stembureaus: 1,8% van alle geldige stemmen in Hardenberg en 0,0074% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 54 stemmen in Hardenberg komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Hardenberg

Alle stembureaus in Hardenberg

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.