Stembureau Stembureau MFA De Krim in Hardenberg (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 7782 RP · Wijk De Krim

Hier zijn 759 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 38,1% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 289 38,1% 25,4% +12,7 pp 2,7%
BBB 134 17,7% 14,3% +3,4 pp 2,3%
Nieuw Sociaal Contract 119 15,7% 19,4% −3,7 pp 1,5%
GroenLinks-PvdA 49 6,5% 6,3% +0,2 pp 1,9%
VVD 41 5,4% 9,7% −4,3 pp 1,0%
CDA 40 5,3% 5,4% −0,1 pp 1,8%
Forum voor Democratie 16 2,1% 1,9% +0,2 pp 2,0%
SP 12 1,6% 1,9% −0,3 pp 1,5%
BVNL / Groep Van Haga 11 1,4% 0,6% +0,9 pp 4,8%
ChristenUnie 10 1,3% 7,9% −6,5 pp 0,3%
SGP 10 1,3% 1,9% −0,6 pp 1,3%
JA21 8 1,1% 0,6% +0,4 pp 3,0%
Partij voor de Dieren 8 1,1% 0,9% +0,2 pp 2,3%
D66 5 0,7% 2,2% −1,6 pp 0,5%
50PLUS 4 0,5% 0,4% +0,1 pp 2,4%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 1 0,1% 0,0% +0,1 pp 8,3%
Samen voor Nederland 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 2,6%
Volt 1 0,1% 0,7% −0,5 pp 0,4%
BIJ1 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
DENK 0 0,0% 0,3% −0,3 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
PartijvdSport 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Piratenpartij - De Groenen 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Splinter 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Hardenberg, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +12,7 pp meer dan gemiddeld in Hardenberg.
  • Qua gewicht is dit het 34e van de 49 stembureaus: 1,8% van alle geldige stemmen in Hardenberg en 0,0074% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 55 stemmen in Hardenberg komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Hardenberg

Alle stembureaus in Hardenberg

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.