Stembureau Stembureau Wijkcentrum Norden-Hazenbos in Hardenberg (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 7771 WX · Wijk Hardenberg

Hier zijn 766 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 31,1% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 238 31,1% 19,1% +12,0 pp 3,0%
CDA 120 15,7% 19,5% −3,8 pp 1,5%
ChristenUnie 82 10,7% 7,5% +3,2 pp 2,6%
VVD 54 7,0% 12,2% −5,1 pp 1,1%
BBB 52 6,8% 7,6% −0,8 pp 1,6%
GroenLinks-PvdA 50 6,5% 5,1% +1,4 pp 2,3%
D66 48 6,3% 8,5% −2,3 pp 1,3%
Forum voor Democratie 47 6,1% 6,9% −0,7 pp 1,6%
JA21 33 4,3% 6,9% −2,6 pp 1,1%
SGP 12 1,6% 2,2% −0,7 pp 1,3%
SP 7 0,9% 1,1% −0,2 pp 1,5%
DENK 6 0,8% 0,2% +0,6 pp 7,3%
50PLUS 4 0,5% 1,2% −0,7 pp 0,8%
NSC 4 0,5% 0,4% +0,1 pp 2,5%
Partij voor de Dieren 4 0,5% 0,7% −0,1 pp 1,4%
BVNL 3 0,4% 0,1% +0,2 pp 4,9%
Volt 2 0,3% 0,4% −0,2 pp 1,1%
BIJ1 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
DE LINIE 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
FNP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Piratenpartij 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Vrede voor Dieren 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Vrij Verbond 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Hardenberg, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +12,0 pp meer dan gemiddeld in Hardenberg.
  • Qua gewicht is dit het 34e van de 50 stembureaus: 1,8% van alle geldige stemmen in Hardenberg en 0,0074% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 55 stemmen in Hardenberg komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Hardenberg

Alle stembureaus in Hardenberg

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.