Stembureau Laan van Norma 1 in Haarlemmermeer (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022

Postcode 2152 GB · Wijk Nieuw-Vennep

Hier zijn 1.333 geldige stemmen uitgebracht. VVD werd hier de grootste met 20,5% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
VVD 273 20,5% 20,0% +0,5 pp 1,5%
D66 271 20,3% 17,6% +2,7 pp 1,7%
PVV 202 15,2% 17,2% −2,1 pp 1,3%
CDA 141 10,6% 9,8% +0,8 pp 1,6%
JA21 115 8,6% 7,2% +1,4 pp 1,7%
GroenLinks-PvdA 108 8,1% 9,7% −1,6 pp 1,2%
Forum voor Democratie 49 3,7% 4,7% −1,0 pp 1,1%
Partij voor de Dieren 31 2,3% 1,6% +0,7 pp 2,1%
DENK 29 2,2% 3,1% −1,0 pp 1,0%
50PLUS 24 1,8% 1,5% +0,3 pp 1,7%
SP 20 1,5% 1,4% +0,1 pp 1,5%
BBB 19 1,4% 1,9% −0,5 pp 1,1%
ChristenUnie 18 1,4% 1,3% +0,1 pp 1,5%
Volt 10 0,8% 0,8% −0,1 pp 1,3%
SGP 6 0,5% 0,8% −0,3 pp 0,9%
BVNL 5 0,4% 0,3% +0,1 pp 2,1%
Vrede voor Dieren 4 0,3% 0,1% +0,2 pp 3,5%
BIJ1 2 0,2% 0,3% −0,2 pp 0,6%
LP 2 0,2% 0,1% +0,1 pp 2,7%
NSC 2 0,2% 0,3% −0,2 pp 0,6%
NL PLAN 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 2,6%
Piratenpartij 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 1,0%
Vrij Verbond 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Haarlemmermeer, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: D66 haalde hier +2,7 pp meer dan gemiddeld in Haarlemmermeer.
  • Qua gewicht is dit het 19e van de 99 stembureaus: 1,4% van alle geldige stemmen in Haarlemmermeer en 0,0128% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 69 stemmen in Haarlemmermeer komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Haarlemmermeer

Alle stembureaus in Haarlemmermeer

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.