Stembureau Bennebroekerweg 953 in Haarlemmermeer (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022

Postcode 2136 NG · Wijk Zwaanshoek

Hier zijn 1.256 geldige stemmen uitgebracht. VVD werd hier de grootste met 24,8% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
VVD 312 24,8% 20,0% +4,9 pp 1,7%
PVV 219 17,4% 17,2% +0,2 pp 1,4%
D66 196 15,6% 17,6% −2,0 pp 1,2%
CDA 147 11,7% 9,8% +1,9 pp 1,6%
GroenLinks-PvdA 94 7,5% 9,7% −2,2 pp 1,1%
Forum voor Democratie 84 6,7% 4,7% +2,0 pp 2,0%
JA21 83 6,6% 7,2% −0,6 pp 1,3%
BBB 33 2,6% 1,9% +0,7 pp 1,8%
50PLUS 16 1,3% 1,5% −0,3 pp 1,1%
SGP 13 1,0% 0,8% +0,3 pp 1,9%
Partij voor de Dieren 12 1,0% 1,6% −0,7 pp 0,8%
Volt 12 1,0% 0,8% +0,1 pp 1,5%
ChristenUnie 11 0,9% 1,3% −0,4 pp 0,9%
DENK 9 0,7% 3,1% −2,4 pp 0,3%
SP 7 0,6% 1,4% −0,9 pp 0,5%
BVNL 3 0,2% 0,3% −0,0 pp 1,2%
Piratenpartij 2 0,2% 0,1% +0,1 pp 2,0%
Vrede voor Dieren 2 0,2% 0,1% +0,0 pp 1,7%
BIJ1 1 0,1% 0,3% −0,3 pp 0,3%
LP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
NSC 0 0,0% 0,3% −0,3 pp 0,0%
NL PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Vrij Verbond 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Haarlemmermeer, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier +4,9 pp meer dan gemiddeld in Haarlemmermeer.
  • Qua gewicht is dit het 22e van de 99 stembureaus: 1,4% van alle geldige stemmen in Haarlemmermeer en 0,0121% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 73 stemmen in Haarlemmermeer komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Haarlemmermeer

Alle stembureaus in Haarlemmermeer

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.