Stembureau Nieuwe Kerkhof 1 in Groningen (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022

Postcode 9712 PT · Wijk Centrum

Hier zijn 829 geldige stemmen uitgebracht. GroenLinks-PvdA werd hier de grootste met 42,1% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
GroenLinks-PvdA 349 42,1% 30,5% +11,6 pp 0,8%
VVD 89 10,7% 10,6% +0,1 pp 0,6%
D66 82 9,9% 9,0% +0,8 pp 0,6%
Partij voor de Dieren 55 6,6% 4,1% +2,5 pp 0,9%
PVV 55 6,6% 13,2% −6,6 pp 0,3%
Nieuw Sociaal Contract 52 6,3% 11,6% −5,3 pp 0,3%
Volt 49 5,9% 3,8% +2,1 pp 0,9%
SP 30 3,6% 4,3% −0,7 pp 0,5%
ChristenUnie 13 1,6% 2,6% −1,0 pp 0,3%
Forum voor Democratie 13 1,6% 2,0% −0,4 pp 0,5%
CDA 12 1,4% 2,1% −0,6 pp 0,4%
JA21 8 1,0% 0,7% +0,3 pp 0,8%
BBB 7 0,8% 2,3% −1,4 pp 0,2%
BIJ1 5 0,6% 0,6% −0,0 pp 0,5%
50PLUS 3 0,4% 0,3% +0,1 pp 0,8%
SGP 3 0,4% 0,5% −0,2 pp 0,4%
BVNL / Groep Van Haga 1 0,1% 0,4% −0,3 pp 0,2%
DENK 1 0,1% 0,9% −0,8 pp 0,1%
Piratenpartij - De Groenen 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 0,5%
Splinter 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 0,5%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Groningen, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: GroenLinks-PvdA haalde hier +11,6 pp meer dan gemiddeld in Groningen.
  • Qua gewicht is dit het 95e van de 173 stembureaus: 0,6% van alle geldige stemmen in Groningen en 0,0081% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 177 stemmen in Groningen komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Groningen

Alle stembureaus in Groningen

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.