Stembureau Stembureau Stadhuis Naarden in Gooise Meren (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022

Postcode 1411 EA · Wijk Naarden

Hier zijn 1.474 geldige stemmen uitgebracht. VVD werd hier de grootste met 34,2% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
VVD 504 34,2% 27,1% +7,1 pp 5,2%
GroenLinks-PvdA 226 15,3% 18,2% −2,8 pp 3,5%
D66 200 13,6% 12,5% +1,0 pp 4,4%
Nieuw Sociaal Contract 153 10,4% 9,6% +0,8 pp 4,4%
PVV 147 10,0% 13,9% −3,9 pp 2,9%
Volt 67 4,5% 3,1% +1,4 pp 6,0%
CDA 40 2,7% 2,8% −0,1 pp 4,0%
Partij voor de Dieren 39 2,6% 2,7% −0,1 pp 4,0%
Forum voor Democratie 24 1,6% 1,8% −0,2 pp 3,6%
BBB 18 1,2% 2,0% −0,8 pp 2,5%
SP 13 0,9% 1,9% −1,1 pp 1,9%
DENK 10 0,7% 1,1% −0,4 pp 2,6%
ChristenUnie 8 0,5% 0,8% −0,3 pp 2,6%
JA21 8 0,5% 0,6% −0,1 pp 3,5%
BVNL / Groep Van Haga 7 0,5% 0,5% −0,0 pp 4,0%
50PLUS 3 0,2% 0,4% −0,2 pp 2,1%
SGP 3 0,2% 0,2% −0,0 pp 3,6%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 10,0%
PartijvdSport 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 3,7%
Piratenpartij - De Groenen 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 3,3%
Splinter 1 0,1% 0,2% −0,1 pp 1,7%
BIJ1 0 0,0% 0,2% −0,2 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Gooise Meren, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier +7,1 pp meer dan gemiddeld in Gooise Meren.
  • Qua gewicht is dit het 7e van de 31 stembureaus: 4,1% van alle geldige stemmen in Gooise Meren en 0,0143% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 24 stemmen in Gooise Meren komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Gooise Meren

Alle stembureaus in Gooise Meren

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.