Stembureau Stembureau Sporthal Bredius in Gooise Meren (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022

Postcode 1389 BT

Hier zijn 1.586 geldige stemmen uitgebracht. VVD werd hier de grootste met 28,8% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
VVD 456 28,8% 27,1% +1,7 pp 4,7%
GroenLinks-PvdA 333 21,0% 18,2% +2,8 pp 5,1%
D66 233 14,7% 12,5% +2,1 pp 5,2%
PVV 150 9,5% 13,9% −4,4 pp 3,0%
Nieuw Sociaal Contract 127 8,0% 9,6% −1,6 pp 3,7%
Volt 65 4,1% 3,1% +1,0 pp 5,8%
Partij voor de Dieren 43 2,7% 2,7% −0,0 pp 4,4%
BBB 39 2,5% 2,0% +0,5 pp 5,4%
SP 39 2,5% 1,9% +0,5 pp 5,6%
CDA 24 1,5% 2,8% −1,3 pp 2,4%
Forum voor Democratie 24 1,5% 1,8% −0,3 pp 3,6%
DENK 18 1,1% 1,1% +0,1 pp 4,7%
ChristenUnie 8 0,5% 0,8% −0,3 pp 2,6%
JA21 7 0,4% 0,6% −0,2 pp 3,0%
BVNL / Groep Van Haga 6 0,4% 0,5% −0,1 pp 3,5%
50PLUS 5 0,3% 0,4% −0,1 pp 3,5%
BIJ1 3 0,2% 0,2% −0,0 pp 3,8%
Splinter 3 0,2% 0,2% +0,0 pp 5,1%
Nederland met een PLAN 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 5,0%
Samen voor Nederland 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 8,3%
SGP 1 0,1% 0,2% −0,2 pp 1,2%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
PartijvdSport 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Piratenpartij - De Groenen 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Gooise Meren, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier −4,4 pp minder dan gemiddeld in Gooise Meren.
  • Qua gewicht is dit het 4e van de 31 stembureaus: 4,4% van alle geldige stemmen in Gooise Meren en 0,0154% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 23 stemmen in Gooise Meren komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Gooise Meren

Alle stembureaus in Gooise Meren

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.