Stembureau Stembureau Breeduit in Gooise Meren (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022

Postcode 1403 NH · Wijk Eng

Hier zijn 1.454 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 27,8% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 404 27,8% 13,9% +13,9 pp 8,1%
GroenLinks-PvdA 267 18,4% 18,2% +0,2 pp 4,1%
VVD 189 13,0% 27,1% −14,1 pp 1,9%
Nieuw Sociaal Contract 150 10,3% 9,6% +0,7 pp 4,3%
D66 79 5,4% 12,5% −7,1 pp 1,7%
DENK 72 5,0% 1,1% +3,9 pp 18,6%
BBB 49 3,4% 2,0% +1,4 pp 6,8%
Forum voor Democratie 40 2,8% 1,8% +0,9 pp 6,1%
Partij voor de Dieren 39 2,7% 2,7% −0,0 pp 4,0%
SP 35 2,4% 1,9% +0,5 pp 5,0%
CDA 34 2,3% 2,8% −0,4 pp 3,4%
ChristenUnie 24 1,7% 0,8% +0,8 pp 7,8%
Volt 23 1,6% 3,1% −1,5 pp 2,1%
50PLUS 10 0,7% 0,4% +0,3 pp 6,9%
BVNL / Groep Van Haga 9 0,6% 0,5% +0,1 pp 5,2%
JA21 8 0,6% 0,6% −0,1 pp 3,5%
SGP 5 0,3% 0,2% +0,1 pp 6,0%
BIJ1 4 0,3% 0,2% +0,1 pp 5,1%
Piratenpartij - De Groenen 4 0,3% 0,1% +0,2 pp 13,3%
Splinter 3 0,2% 0,2% +0,0 pp 5,1%
Samen voor Nederland 2 0,1% 0,0% +0,1 pp 16,7%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 10,0%
LP 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 4,3%
Nederland met een PLAN 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 5,0%
PartijvdSport 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 3,7%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Gooise Meren, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier −14,1 pp minder dan gemiddeld in Gooise Meren.
  • Qua gewicht is dit het 8e van de 31 stembureaus: 4,0% van alle geldige stemmen in Gooise Meren en 0,0141% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 25 stemmen in Gooise Meren komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Gooise Meren

Alle stembureaus in Gooise Meren

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.