Stembureau Stembureau Ontmoetingscentrum De Steeg in Gooise Meren (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022

Postcode 1399 GS · Wijk Muiden

Hier zijn 930 geldige stemmen uitgebracht. D66 werd hier de grootste met 28,6% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
D66 266 28,6% 28,1% +0,5 pp 2,6%
VVD 167 18,0% 21,8% −3,9 pp 2,1%
GroenLinks-PvdA 150 16,1% 13,4% +2,7 pp 3,0%
CDA 104 11,2% 10,1% +1,0 pp 2,8%
PVV 69 7,4% 8,4% −0,9 pp 2,2%
JA21 47 5,1% 4,6% +0,4 pp 2,7%
Forum voor Democratie 33 3,5% 3,3% +0,3 pp 2,7%
BBB 24 2,6% 1,3% +1,3 pp 5,0%
Partij voor de Dieren 20 2,2% 2,0% +0,2 pp 2,7%
Volt 19 2,0% 1,7% +0,3 pp 3,0%
SP 8 0,9% 1,2% −0,3 pp 1,8%
50PLUS 5 0,5% 1,0% −0,4 pp 1,4%
ChristenUnie 4 0,4% 0,7% −0,3 pp 1,5%
DENK 4 0,4% 1,1% −0,7 pp 1,0%
NSC 3 0,3% 0,3% +0,0 pp 2,8%
BVNL 2 0,2% 0,2% +0,0 pp 3,2%
LP 2 0,2% 0,1% +0,1 pp 5,3%
BIJ1 1 0,1% 0,2% −0,1 pp 1,6%
SGP 1 0,1% 0,3% −0,1 pp 1,1%
Vrij Verbond 1 0,1% 0,0% +0,1 pp 14,3%
NL PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Piratenpartij 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Vrede voor Dieren 0 0,0% 0,2% −0,2 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Gooise Meren, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier −3,9 pp minder dan gemiddeld in Gooise Meren.
  • Qua gewicht is dit het 24e van de 32 stembureaus: 2,5% van alle geldige stemmen in Gooise Meren en 0,0089% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 40 stemmen in Gooise Meren komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Gooise Meren

Alle stembureaus in Gooise Meren

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.