Stembureau Stembureau Gymzaal Huizerweg in Gooise Meren (2025)
Postcode 1401 GH · Wijk Bussum Centrum
Hier zijn 1.025 geldige stemmen uitgebracht. D66 werd hier de grootste met 32,6% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| D66 | 334 | 32,6% | 28,1% | +4,5 pp | 3,2% |
| VVD | 257 | 25,1% | 21,8% | +3,2 pp | 3,2% |
| GroenLinks-PvdA | 122 | 11,9% | 13,4% | −1,5 pp | 2,5% |
| CDA | 103 | 10,0% | 10,1% | −0,1 pp | 2,7% |
| PVV | 61 | 6,0% | 8,4% | −2,4 pp | 2,0% |
| JA21 | 36 | 3,5% | 4,6% | −1,1 pp | 2,1% |
| Forum voor Democratie | 31 | 3,0% | 3,3% | −0,2 pp | 2,6% |
| Partij voor de Dieren | 15 | 1,5% | 2,0% | −0,5 pp | 2,0% |
| Volt | 12 | 1,2% | 1,7% | −0,5 pp | 1,9% |
| SP | 11 | 1,1% | 1,2% | −0,1 pp | 2,5% |
| 50PLUS | 10 | 1,0% | 1,0% | −0,0 pp | 2,8% |
| BBB | 9 | 0,9% | 1,3% | −0,4 pp | 1,9% |
| DENK | 6 | 0,6% | 1,1% | −0,5 pp | 1,5% |
| ChristenUnie | 4 | 0,4% | 0,7% | −0,3 pp | 1,5% |
| Vrede voor Dieren | 4 | 0,4% | 0,2% | +0,2 pp | 5,3% |
| BVNL | 2 | 0,2% | 0,2% | +0,0 pp | 3,2% |
| LP | 2 | 0,2% | 0,1% | +0,1 pp | 5,3% |
| SGP | 2 | 0,2% | 0,3% | −0,1 pp | 2,1% |
| BIJ1 | 1 | 0,1% | 0,2% | −0,1 pp | 1,6% |
| NSC | 1 | 0,1% | 0,3% | −0,2 pp | 0,9% |
| Piratenpartij | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 2,5% |
| Vrij Verbond | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,1 pp | 14,3% |
| NL PLAN | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Gooise Meren, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: D66 haalde hier +4,5 pp meer dan gemiddeld in Gooise Meren.
- Qua gewicht is dit het 21e van de 32 stembureaus: 2,8% van alle geldige stemmen in Gooise Meren en 0,0099% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 36 stemmen in Gooise Meren komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Gooise Meren
- Stembureau Witte Kerk 1.033 stemmen · D66 26%
- Stembureau Apostolisch Genootschap 955 stemmen · D66 32%
- Stembureau Vrije Evangelische Gemeente (ing. F. van Eedenweg) 1.063 stemmen · VVD 31%
- Stembureau Kinderopvang Partou Ridderzaal 952 stemmen · D66 33%
- Stembureau Gymzaal dr. Schaepmanlaan 1.066 stemmen · PVV 19%
- Stembureau Ontmoetingscentrum De Steeg 930 stemmen · D66 29%
Alle stembureaus in Gooise Meren
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.