Stembureau Stembureau Gymzaal dr. Schaepmanlaan in Gooise Meren (2025)
Postcode 1402 BT · Wijk Bussum Centrum
Hier zijn 1.066 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 19,4% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 207 | 19,4% | 8,4% | +11,1 pp | 6,7% |
| D66 | 203 | 19,0% | 28,1% | −9,0 pp | 2,0% |
| GroenLinks-PvdA | 162 | 15,2% | 13,4% | +1,8 pp | 3,3% |
| VVD | 143 | 13,4% | 21,8% | −8,4 pp | 1,8% |
| CDA | 87 | 8,2% | 10,1% | −2,0 pp | 2,3% |
| Forum voor Democratie | 64 | 6,0% | 3,3% | +2,7 pp | 5,3% |
| JA21 | 58 | 5,4% | 4,6% | +0,8 pp | 3,4% |
| SP | 26 | 2,4% | 1,2% | +1,3 pp | 5,9% |
| Partij voor de Dieren | 25 | 2,3% | 2,0% | +0,4 pp | 3,4% |
| 50PLUS | 23 | 2,2% | 1,0% | +1,2 pp | 6,4% |
| DENK | 15 | 1,4% | 1,1% | +0,3 pp | 3,7% |
| BBB | 12 | 1,1% | 1,3% | −0,2 pp | 2,5% |
| ChristenUnie | 10 | 0,9% | 0,7% | +0,2 pp | 3,8% |
| Volt | 10 | 0,9% | 1,7% | −0,8 pp | 1,6% |
| Vrede voor Dieren | 5 | 0,5% | 0,2% | +0,3 pp | 6,7% |
| NSC | 4 | 0,4% | 0,3% | +0,1 pp | 3,7% |
| Piratenpartij | 4 | 0,4% | 0,1% | +0,3 pp | 10,0% |
| SGP | 3 | 0,3% | 0,3% | +0,0 pp | 3,2% |
| LP | 2 | 0,2% | 0,1% | +0,1 pp | 5,3% |
| Vrij Verbond | 2 | 0,2% | 0,0% | +0,2 pp | 28,6% |
| BIJ1 | 1 | 0,1% | 0,2% | −0,1 pp | 1,6% |
| BVNL | 0 | 0,0% | 0,2% | −0,2 pp | 0,0% |
| NL PLAN | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Gooise Meren, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +11,1 pp meer dan gemiddeld in Gooise Meren.
- Qua gewicht is dit het 18e van de 32 stembureaus: 2,9% van alle geldige stemmen in Gooise Meren en 0,0102% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 35 stemmen in Gooise Meren komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Gooise Meren
- Stembureau Sportcentrum De Lunet 1.092 stemmen · D66 33%
- Stembureau Vrije Evangelische Gemeente (ing. F. van Eedenweg) 1.063 stemmen · VVD 31%
- Stembureau Gymzaal Bremstraat 1.093 stemmen · D66 38%
- Stembureau Witte Kerk 1.033 stemmen · D66 26%
- Stembureau Wijkcentrum De Rijver 1.110 stemmen · D66 22%
- Stembureau Gymzaal Huizerweg 1.025 stemmen · D66 33%
Alle stembureaus in Gooise Meren
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.