Stembureau Stembureau Gymzaal dr. Schaepmanlaan in Gooise Meren (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022

Postcode 1402 BT · Wijk Bussum Centrum

Hier zijn 1.006 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 26,9% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 271 26,9% 13,9% +13,1 pp 5,4%
GroenLinks-PvdA 181 18,0% 18,2% −0,2 pp 2,8%
VVD 139 13,8% 27,1% −13,2 pp 1,4%
Nieuw Sociaal Contract 101 10,0% 9,6% +0,4 pp 2,9%
D66 73 7,3% 12,5% −5,3 pp 1,6%
Partij voor de Dieren 41 4,1% 2,7% +1,4 pp 4,2%
BBB 34 3,4% 2,0% +1,4 pp 4,7%
SP 32 3,2% 1,9% +1,2 pp 4,6%
Forum voor Democratie 29 2,9% 1,8% +1,0 pp 4,4%
CDA 19 1,9% 2,8% −0,9 pp 1,9%
Volt 17 1,7% 3,1% −1,4 pp 1,5%
DENK 16 1,6% 1,1% +0,5 pp 4,1%
ChristenUnie 10 1,0% 0,8% +0,1 pp 3,3%
BVNL / Groep Van Haga 9 0,9% 0,5% +0,4 pp 5,2%
JA21 9 0,9% 0,6% +0,3 pp 3,9%
50PLUS 6 0,6% 0,4% +0,2 pp 4,2%
BIJ1 3 0,3% 0,2% +0,1 pp 3,8%
Splinter 3 0,3% 0,2% +0,1 pp 5,1%
SGP 3 0,3% 0,2% +0,1 pp 3,6%
LP 2 0,2% 0,1% +0,1 pp 8,7%
Nederland met een PLAN 2 0,2% 0,1% +0,1 pp 10,0%
Piratenpartij - De Groenen 2 0,2% 0,1% +0,1 pp 6,7%
Samen voor Nederland 2 0,2% 0,0% +0,2 pp 16,7%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 1 0,1% 0,0% +0,1 pp 10,0%
PartijvdSport 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 3,7%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Gooise Meren, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier −13,2 pp minder dan gemiddeld in Gooise Meren.
  • Qua gewicht is dit het 20e van de 31 stembureaus: 2,8% van alle geldige stemmen in Gooise Meren en 0,0098% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 36 stemmen in Gooise Meren komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Gooise Meren

Alle stembureaus in Gooise Meren

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.