Uitslag per stembureau in Geldrop-Mierlo (2025)
Bij de Tweede Kamerverkiezingen van 29 oktober 2025 telde Geldrop-Mierlo 21 stembureaus. De opkomst in de hele gemeente was 80,6%. Het zwaarste stembureau, Dalton Kindcentrum Dommeldal, leverde 7,3% van alle geldige stemmen; de drie grootste samen 21%.
Bekijk de uitslag per wijk in Geldrop-Mierlo
Opvallende stembureaus
- Zwaarste stembureau: Dalton Kindcentrum Dommeldal 7,3% van de stemmen
- Lichtste stembureau: Mobiel stembureau 1,9% van de stemmen
- Meest afwijkend stemgedrag: Dienstencentrum St. Jozefplein PVV +14,5 procentpunt
Zoek een stembureau op postcode · Telverschillen in alle gemeenten
Alle stembureaus, van zwaarst naar lichtst
| Stembureau | Geldige stemmen | Gewicht gemeente | Gewicht landelijk | Grootste partij | Wijkt het meest af |
|---|---|---|---|---|---|
| Dalton Kindcentrum Dommeldal 5662 HK | 1.815 | #1 · 7,3% | 0,0174% | D66 (25%) | PVV −6,9 procentpunt |
| Brandweerkazerne 5731 ST | 1.788 | #2 · 7,2% | 0,0172% | VVD (23%) | VVD +8,3 procentpunt |
| Jongerencentrum Loesje 5731 GR | 1.668 | #3 · 6,8% | 0,0160% | PVV (25%) | PVV +4,8 procentpunt |
| Sporthal de Weijer 5731 EW | 1.496 | #4 · 6,1% | 0,0144% | D66 (19%) | VVD +3,7 procentpunt |
| Gemeenschapshuis Zesgehuchten 5663 AC | 1.346 | #5 · 5,4% | 0,0129% | D66 (25%) | PVV −7,8 procentpunt |
| Gemeenschapshuis Zesgehuchten 5663 AC | 1.337 | #6 · 5,4% | 0,0129% | D66 (24%) | PVV −8,0 procentpunt |
| Woonzorgcentrum Savant 5731 EG | 1.222 | #7 · 4,9% | 0,0117% | CDA (19%) | CDA +5,3 procentpunt |
| Eenbes basisschool Vijfblad 5667 AH | 1.179 | #8 · 4,8% | 0,0113% | PVV (31%) | PVV +11,5 procentpunt |
| Sporthal De Coevering 5665 GA | 1.154 | #9 · 4,7% | 0,0111% | PVV (25%) | VVD −5,6 procentpunt |
| Nutsbasisschool De Ganzebloem 5663 SK | 1.150 | #10 · 4,7% | 0,0111% | D66 (21%) | PVV −5,4 procentpunt |
| Nutsbasisschool De Ganzebloem 5663 SK | 1.143 | #11 · 4,6% | 0,0110% | D66 (26%) | PVV −8,5 procentpunt |
| Gemeentehuis Geldrop-Mierlo 5664 GC | 1.142 | #12 · 4,6% | 0,0110% | D66 (20%) | PVV −4,6 procentpunt |
| Weeffabriek 5664 HV | 1.137 | #13 · 4,6% | 0,0109% | PVV (20%) | GroenLinks-PvdA +2,0 procentpunt |
| Sporthal De Coevering 5665 GA | 1.116 | #14 · 4,5% | 0,0107% | PVV (27%) | PVV +7,5 procentpunt |
| Wijkvereniging Den Akert 5664 XE | 1.112 | #15 · 4,5% | 0,0107% | PVV (23%) | PVV +3,7 procentpunt |
| d'n Intheek (Bibliotheek) 5731 JH | 1.105 | #16 · 4,5% | 0,0106% | PVV (20%) | GroenLinks-PvdA −2,5 procentpunt |
| Dienstencentrum Kettingstraat 5667 RG | 1.047 | #17 · 4,2% | 0,0101% | PVV (28%) | PVV +8,2 procentpunt |
| Dienstencentrum St. Jozefplein 5666 RL | 964 | #18 · 3,9% | 0,0093% | PVV (34%) | PVV +14,5 procentpunt |
| Wijkgebouw Oranjeveld 5666 GE | 771 | #19 · 3,1% | 0,0074% | PVV (30%) | PVV +10,0 procentpunt |
| Woonzorgcentrum Heuvel 5666 AZ | 551 | #20 · 2,2% | 0,0053% | D66 (18%) | PVV −2,6 procentpunt |
| Mobiel stembureau 5663 CX | 461 | #21 · 1,9% | 0,0044% | PVV (26%) | PVV +6,7 procentpunt |
Gewicht: het aandeel van de geldige stemmen van dit stembureau in de gemeente en in heel Nederland. Wijkt het meest af: de partij (vanaf 3% in de gemeente) waarvan het aandeel hier het meest afwijkt van het gemeentelijke aandeel; stembureaus met minder dan 30 stemmen zijn overgeslagen.
De uitslag van Geldrop-Mierlo per partij
Dit zijn de cijfers van de telling; de officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.