Stembureau De Baanveger in Ermelo (2025)
Postcode 3851 CP · Wijk Schil rondom het centrum
Hier zijn 1.110 geldige stemmen uitgebracht. CDA werd hier de grootste met 18,9% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| CDA | 210 | 18,9% | 19,9% | −0,9 pp | 5,7% |
| PVV | 177 | 15,9% | 12,6% | +3,3 pp | 7,6% |
| VVD | 115 | 10,4% | 12,6% | −2,3 pp | 4,9% |
| D66 | 114 | 10,3% | 11,5% | −1,2 pp | 5,3% |
| SGP | 89 | 8,0% | 8,3% | −0,3 pp | 5,8% |
| JA21 | 84 | 7,6% | 5,9% | +1,7 pp | 7,6% |
| ChristenUnie | 74 | 6,7% | 7,0% | −0,3 pp | 5,7% |
| GroenLinks-PvdA | 67 | 6,0% | 8,3% | −2,3 pp | 4,3% |
| Forum voor Democratie | 50 | 4,5% | 5,4% | −0,9 pp | 5,0% |
| BBB | 33 | 3,0% | 2,5% | +0,5 pp | 7,1% |
| 50PLUS | 23 | 2,1% | 1,0% | +1,1 pp | 12,7% |
| Partij voor de Dieren | 20 | 1,8% | 1,5% | +0,3 pp | 7,0% |
| SP | 17 | 1,5% | 1,1% | +0,4 pp | 8,3% |
| DENK | 12 | 1,1% | 0,6% | +0,5 pp | 10,8% |
| Volt | 10 | 0,9% | 0,7% | +0,2 pp | 7,3% |
| NSC | 5 | 0,5% | 0,4% | +0,1 pp | 7,5% |
| Vrede voor Dieren | 4 | 0,4% | 0,2% | +0,2 pp | 13,3% |
| LP | 3 | 0,3% | 0,1% | +0,2 pp | 13,6% |
| FNP | 2 | 0,2% | 0,0% | +0,1 pp | 25,0% |
| BVNL | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 4,2% |
| BIJ1 | 0 | 0,0% | 0,2% | −0,2 pp | 0,0% |
| Piratenpartij | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Vrij Verbond | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Ermelo, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +3,3 pp meer dan gemiddeld in Ermelo.
- Qua gewicht is dit het 9e van de 17 stembureaus: 6,0% van alle geldige stemmen in Ermelo en 0,0107% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 17 stemmen in Ermelo komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Ermelo
- Huis van Ermelo 2 1.222 stemmen · CDA 21%
- De Westerkerk 1 1.042 stemmen · CDA 21%
- Kroondomein 1.233 stemmen · CDA 26%
- Huis van Ermelo 1 964 stemmen · CDA 21%
- De Boterlap 1.275 stemmen · CDA 18%
- Gemeentewerf 898 stemmen · CDA 14%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.