Stembureau U.T. De Bastille in Enschede (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 7522 NL · Wijk Enschede-Noord

Hier zijn 1.138 geldige stemmen uitgebracht. GroenLinks-PvdA werd hier de grootste met 31,8% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
GroenLinks-PvdA 362 31,8% 14,9% +16,9 pp 2,8%
Nieuw Sociaal Contract 174 15,3% 27,7% −12,4 pp 0,7%
Volt 151 13,3% 2,5% +10,7 pp 6,8%
D66 134 11,8% 4,9% +6,8 pp 3,1%
VVD 108 9,5% 8,8% +0,6 pp 1,4%
PVV 50 4,4% 22,9% −18,5 pp 0,2%
CDA 30 2,6% 1,4% +1,2 pp 2,4%
ChristenUnie 23 2,0% 1,9% +0,2 pp 1,4%
Partij voor de Dieren 21 1,8% 1,8% +0,0 pp 1,3%
SP 19 1,7% 2,6% −1,0 pp 0,8%
Forum voor Democratie 17 1,5% 3,0% −1,5 pp 0,6%
BBB 13 1,1% 2,5% −1,4 pp 0,6%
JA21 13 1,1% 0,4% +0,7 pp 3,4%
DENK 5 0,4% 2,8% −2,4 pp 0,2%
BIJ1 3 0,3% 0,3% −0,1 pp 1,1%
Piratenpartij - De Groenen 3 0,3% 0,1% +0,2 pp 3,0%
SGP 3 0,3% 0,4% −0,1 pp 0,9%
BVNL / Groep Van Haga 2 0,2% 0,4% −0,2 pp 0,6%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 2 0,2% 0,0% +0,1 pp 5,7%
PartijvdSport 2 0,2% 0,0% +0,1 pp 7,4%
50PLUS 1 0,1% 0,2% −0,1 pp 0,5%
LP 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 2,9%
Splinter 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 1,1%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Enschede, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier −18,5 pp minder dan gemiddeld in Enschede.
  • Qua gewicht is dit het 31e van de 83 stembureaus: 1,3% van alle geldige stemmen in Enschede en 0,0111% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 78 stemmen in Enschede komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Enschede

Alle stembureaus in Enschede

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.