Stembureau De Roef in Enschede (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 7535 BZ · Wijk Hogeland - Velve

Hier zijn 1.111 geldige stemmen uitgebracht. Nieuw Sociaal Contract werd hier de grootste met 36,0% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
Nieuw Sociaal Contract 400 36,0% 27,7% +8,3 pp 1,6%
PVV 249 22,4% 22,9% −0,4 pp 1,2%
GroenLinks-PvdA 134 12,1% 14,9% −2,8 pp 1,0%
VVD 95 8,6% 8,8% −0,3 pp 1,2%
D66 57 5,1% 4,9% +0,2 pp 1,3%
SP 33 3,0% 2,6% +0,3 pp 1,4%
BBB 27 2,4% 2,5% −0,1 pp 1,2%
Forum voor Democratie 24 2,2% 3,0% −0,9 pp 0,9%
Partij voor de Dieren 22 2,0% 1,8% +0,2 pp 1,4%
CDA 18 1,6% 1,4% +0,2 pp 1,5%
Volt 16 1,4% 2,5% −1,1 pp 0,7%
ChristenUnie 11 1,0% 1,9% −0,9 pp 0,7%
JA21 9 0,8% 0,4% +0,4 pp 2,4%
SGP 4 0,4% 0,4% −0,0 pp 1,2%
50PLUS 2 0,2% 0,2% −0,0 pp 1,0%
BVNL / Groep Van Haga 2 0,2% 0,4% −0,2 pp 0,6%
DENK 2 0,2% 2,8% −2,6 pp 0,1%
Piratenpartij - De Groenen 2 0,2% 0,1% +0,1 pp 2,0%
Splinter 2 0,2% 0,1% +0,1 pp 2,2%
BIJ1 1 0,1% 0,3% −0,2 pp 0,4%
LP 1 0,1% 0,0% +0,1 pp 2,9%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
PartijvdSport 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Enschede, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: Nieuw Sociaal Contract haalde hier +8,3 pp meer dan gemiddeld in Enschede.
  • Qua gewicht is dit het 34e van de 83 stembureaus: 1,3% van alle geldige stemmen in Enschede en 0,0108% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 80 stemmen in Enschede komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Enschede

Alle stembureaus in Enschede

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.