Stembureau RKSV EMOS in Enschede (2025)
Postcode 7522 KS · Wijk Enschede-Noord
Hier zijn 1.222 geldige stemmen uitgebracht. D66 werd hier de grootste met 26,0% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| D66 | 318 | 26,0% | 16,9% | +9,1 pp | 2,1% |
| GroenLinks-PvdA | 223 | 18,2% | 13,9% | +4,3 pp | 1,8% |
| VVD | 204 | 16,7% | 11,6% | +5,1 pp | 2,0% |
| CDA | 152 | 12,4% | 10,2% | +2,2 pp | 1,7% |
| PVV | 83 | 6,8% | 19,5% | −12,7 pp | 0,5% |
| JA21 | 54 | 4,4% | 5,7% | −1,3 pp | 1,1% |
| Forum voor Democratie | 45 | 3,7% | 5,4% | −1,7 pp | 0,9% |
| Partij voor de Dieren | 34 | 2,8% | 1,8% | +1,0 pp | 2,2% |
| ChristenUnie | 23 | 1,9% | 2,2% | −0,3 pp | 1,2% |
| SP | 19 | 1,6% | 2,3% | −0,7 pp | 1,0% |
| Volt | 18 | 1,5% | 1,5% | −0,0 pp | 1,4% |
| BBB | 16 | 1,3% | 2,0% | −0,7 pp | 0,9% |
| NSC | 11 | 0,9% | 1,0% | −0,1 pp | 1,3% |
| 50PLUS | 10 | 0,8% | 1,6% | −0,7 pp | 0,7% |
| SGP | 7 | 0,6% | 0,6% | +0,0 pp | 1,4% |
| DENK | 3 | 0,2% | 2,9% | −2,7 pp | 0,1% |
| Vrede voor Dieren | 1 | 0,1% | 0,2% | −0,1 pp | 0,7% |
| Vrij Verbond | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,1 pp | 9,1% |
| BVNL | 0 | 0,0% | 0,2% | −0,2 pp | 0,0% |
| BIJ1 | 0 | 0,0% | 0,2% | −0,2 pp | 0,0% |
| DE LINIE | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| FNP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Piratenpartij | 0 | 0,0% | 0,2% | −0,2 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Enschede, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier −12,7 pp minder dan gemiddeld in Enschede.
- Qua gewicht is dit het 23e van de 86 stembureaus: 1,4% van alle geldige stemmen in Enschede en 0,0117% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 72 stemmen in Enschede komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Enschede
- OBS Het Vastert 1.236 stemmen · VVD 17%
- Tennisvereniging Glanerbrug 1.196 stemmen · PVV 30%
- Revalidatiecentrum Roessingh 1.237 stemmen · D66 24%
- Basisschool Triangel 1.194 stemmen · PVV 22%
- Parochiehuis 1.253 stemmen · PVV 38%
- Ons Huis De Dollard 1.193 stemmen · PVV 18%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.