Stembureau Basisschool Triangel in Enschede (2025)
Postcode 7545 BV · Wijk Boswinkel - Stadsveld
Hier zijn 1.194 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 21,9% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 262 | 21,9% | 19,5% | +2,5 pp | 1,5% |
| D66 | 183 | 15,3% | 16,9% | −1,6 pp | 1,2% |
| VVD | 155 | 13,0% | 11,6% | +1,4 pp | 1,5% |
| CDA | 122 | 10,2% | 10,2% | −0,0 pp | 1,4% |
| GroenLinks-PvdA | 100 | 8,4% | 13,9% | −5,6 pp | 0,8% |
| JA21 | 89 | 7,5% | 5,7% | +1,7 pp | 1,8% |
| Forum voor Democratie | 72 | 6,0% | 5,4% | +0,6 pp | 1,5% |
| DENK | 66 | 5,5% | 2,9% | +2,6 pp | 2,6% |
| ChristenUnie | 33 | 2,8% | 2,2% | +0,6 pp | 1,7% |
| BBB | 21 | 1,8% | 2,0% | −0,2 pp | 1,2% |
| 50PLUS | 18 | 1,5% | 1,6% | −0,1 pp | 1,3% |
| SP | 18 | 1,5% | 2,3% | −0,8 pp | 0,9% |
| NSC | 15 | 1,3% | 1,0% | +0,3 pp | 1,8% |
| Partij voor de Dieren | 12 | 1,0% | 1,8% | −0,8 pp | 0,8% |
| SGP | 10 | 0,8% | 0,6% | +0,3 pp | 2,0% |
| Volt | 9 | 0,8% | 1,5% | −0,8 pp | 0,7% |
| BVNL | 4 | 0,3% | 0,2% | +0,1 pp | 2,1% |
| DE LINIE | 3 | 0,3% | 0,1% | +0,2 pp | 6,0% |
| BIJ1 | 2 | 0,2% | 0,2% | −0,1 pp | 1,0% |
| FNP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Piratenpartij | 0 | 0,0% | 0,2% | −0,2 pp | 0,0% |
| Vrede voor Dieren | 0 | 0,0% | 0,2% | −0,2 pp | 0,0% |
| Vrij Verbond | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Enschede, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: GroenLinks-PvdA haalde hier −5,6 pp minder dan gemiddeld in Enschede.
- Qua gewicht is dit het 25e van de 86 stembureaus: 1,4% van alle geldige stemmen in Enschede en 0,0115% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 73 stemmen in Enschede komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Enschede
- Tennisvereniging Glanerbrug 1.196 stemmen · PVV 30%
- Ons Huis De Dollard 1.193 stemmen · PVV 18%
- RKSV EMOS 1.222 stemmen · D66 26%
- Mediant Helmerzijde 1.192 stemmen · PVV 20%
- OBS Het Vastert 1.236 stemmen · VVD 17%
- Stichting Vierkwart 1.190 stemmen · D66 23%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.