Stembureau Clubgebouw EMOS in Enschede (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 7522 KS · Wijk Enschede-Noord

Hier zijn 1.344 geldige stemmen uitgebracht. Nieuw Sociaal Contract werd hier de grootste met 28,9% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
Nieuw Sociaal Contract 388 28,9% 27,7% +1,2 pp 1,6%
GroenLinks-PvdA 262 19,5% 14,9% +4,6 pp 2,0%
VVD 172 12,8% 8,8% +4,0 pp 2,2%
PVV 134 10,0% 22,9% −12,9 pp 0,7%
D66 131 9,7% 4,9% +4,8 pp 3,0%
Volt 54 4,0% 2,5% +1,5 pp 2,4%
Partij voor de Dieren 37 2,8% 1,8% +0,9 pp 2,3%
CDA 34 2,5% 1,4% +1,1 pp 2,8%
Forum voor Democratie 32 2,4% 3,0% −0,7 pp 1,2%
ChristenUnie 26 1,9% 1,9% +0,1 pp 1,6%
SP 26 1,9% 2,6% −0,7 pp 1,1%
BBB 23 1,7% 2,5% −0,8 pp 1,0%
BVNL / Groep Van Haga 7 0,5% 0,4% +0,1 pp 2,0%
SGP 6 0,4% 0,4% +0,1 pp 1,8%
JA21 5 0,4% 0,4% −0,1 pp 1,3%
Splinter 4 0,3% 0,1% +0,2 pp 4,3%
50PLUS 1 0,1% 0,2% −0,2 pp 0,5%
Nederland met een PLAN 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 2,5%
Piratenpartij - De Groenen 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 1,0%
BIJ1 0 0,0% 0,3% −0,3 pp 0,0%
DENK 0 0,0% 2,8% −2,8 pp 0,0%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
PartijvdSport 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Enschede, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier −12,9 pp minder dan gemiddeld in Enschede.
  • Qua gewicht is dit het 19e van de 83 stembureaus: 1,5% van alle geldige stemmen in Enschede en 0,0131% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 66 stemmen in Enschede komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Enschede

Alle stembureaus in Enschede

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.