Stembureau Het Apostolisch Genootschap in Enkhuizen (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 1602 JA · Wijk Enkhuizen Noord

Hier zijn 1.184 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 26,9% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 319 26,9% 25,1% +1,9 pp 11,4%
VVD 189 16,0% 15,8% +0,1 pp 10,7%
Nieuw Sociaal Contract 174 14,7% 13,5% +1,2 pp 11,5%
GroenLinks-PvdA 136 11,5% 14,4% −2,9 pp 8,5%
D66 74 6,3% 6,2% +0,1 pp 10,7%
SGP 53 4,5% 1,4% +3,1 pp 34,2%
SP 47 4,0% 4,5% −0,5 pp 9,4%
BBB 42 3,5% 3,5% +0,0 pp 10,7%
Forum voor Democratie 35 3,0% 3,2% −0,3 pp 9,7%
Partij voor de Dieren 26 2,2% 2,7% −0,5 pp 8,6%
ChristenUnie 22 1,9% 1,0% +0,9 pp 19,6%
CDA 21 1,8% 2,7% −1,0 pp 6,9%
Volt 12 1,0% 1,5% −0,5 pp 7,2%
JA21 9 0,8% 0,8% −0,1 pp 9,9%
50PLUS 8 0,7% 0,6% +0,0 pp 11,1%
BVNL / Groep Van Haga 7 0,6% 0,7% −0,1 pp 9,5%
LP 3 0,3% 0,1% +0,2 pp 33,3%
Splinter 3 0,3% 0,1% +0,1 pp 18,8%
DENK 2 0,2% 1,6% −1,4 pp 1,1%
BIJ1 1 0,1% 0,2% −0,1 pp 5,0%
PartijvdSport 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 9,1%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Piratenpartij - De Groenen 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Enkhuizen, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: GroenLinks-PvdA haalde hier −2,9 pp minder dan gemiddeld in Enkhuizen.
  • Qua gewicht is dit het 4e van de 9 stembureaus: 10,6% van alle geldige stemmen in Enkhuizen en 0,0115% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 9 stemmen in Enkhuizen komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Enkhuizen

Alle stembureaus in Enkhuizen

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.