Hoe stemde Angelslo in Emmen in 2025?

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Bij de Tweede Kamerverkiezingen van 29 oktober 2025 zijn bij de 4 stembureaus in Angelslo 4.174 geldige stemmen uitgebracht (6,2% van alle stemmen in Emmen). PVV werd hier de grootste met 29,8%. Vergeleken met heel Emmen scoorden GroenLinks-PvdA (+3,2 pp) en PVV (+1,5 pp) hier hoger en VVD (−4,2 pp) lager.

Wat is hier gestemd

PartijStemmenAandeel in de wijkAandeel gemeenteVerschil
PVV 1.242 29,8% 28,2% +1,5 pp
GroenLinks-PvdA 527 12,6% 9,5% +3,2 pp
D66 415 9,9% 10,4% −0,5 pp
CDA 403 9,7% 12,3% −2,6 pp
VVD 353 8,5% 12,7% −4,2 pp
Forum voor Democratie 274 6,6% 7,4% −0,8 pp
JA21 195 4,7% 5,8% −1,1 pp
DENK 193 4,6% 0,6% +4,0 pp
SP 129 3,1% 2,3% +0,8 pp
50PLUS 120 2,9% 2,3% +0,6 pp
BBB 108 2,6% 3,9% −1,3 pp
Partij voor de Dieren 58 1,4% 1,0% +0,4 pp
ChristenUnie 55 1,3% 1,3% −0,0 pp
SGP 24 0,6% 0,7% −0,1 pp
Volt 21 0,5% 0,4% +0,1 pp
Vrede voor Dieren 13 0,3% 0,2% +0,1 pp
NSC 12 0,3% 0,4% −0,1 pp
BVNL 10 0,2% 0,2% +0,0 pp
BIJ1 8 0,2% 0,1% +0,1 pp
LP 7 0,2% 0,1% +0,1 pp
FNP 7 0,2% 0,1% +0,1 pp

Stembureaus in Angelslo

Andere wijken in Emmen

Een stembureau is niet hetzelfde als een wijk. Kiezers kunnen in elk stembureau van de gemeente stemmen en een bureau trekt ook mensen uit de omgeving. De stembureaus hierboven zijn in deze wijk ingedeeld op basis van hun postcodegebied (CBS-wijkindeling via de BAG). Zie dit als een benadering van hoe de buurt stemde, niet als een telling van de bewoners.

Alle wijken in Emmen · Alle stembureaus