Stembureau Protestantse kerk in Emmen (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 7881 HR · Wijk Emmer-Compascuum

Hier zijn 740 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 36,5% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 270 36,5% 28,2% +8,3 pp 1,4%
CDA 74 10,0% 12,3% −2,3 pp 0,9%
VVD 67 9,1% 12,7% −3,6 pp 0,8%
D66 64 8,6% 10,4% −1,8 pp 0,9%
Forum voor Democratie 55 7,4% 7,4% +0,0 pp 1,1%
BBB 50 6,8% 3,9% +2,8 pp 1,9%
GroenLinks-PvdA 50 6,8% 9,5% −2,7 pp 0,8%
JA21 39 5,3% 5,8% −0,5 pp 1,0%
SP 21 2,8% 2,3% +0,5 pp 1,4%
50PLUS 14 1,9% 2,3% −0,4 pp 0,9%
Partij voor de Dieren 8 1,1% 1,0% +0,1 pp 1,2%
ChristenUnie 7 0,9% 1,3% −0,4 pp 0,8%
SGP 7 0,9% 0,7% +0,2 pp 1,5%
Vrede voor Dieren 4 0,5% 0,2% +0,4 pp 3,5%
Volt 3 0,4% 0,4% −0,0 pp 1,0%
BVNL 2 0,3% 0,2% +0,0 pp 1,4%
BIJ1 2 0,3% 0,1% +0,2 pp 3,0%
FNP 2 0,3% 0,1% +0,2 pp 3,5%
NSC 1 0,1% 0,4% −0,3 pp 0,4%
DENK 0 0,0% 0,6% −0,6 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Emmen, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +8,3 pp meer dan gemiddeld in Emmen.
  • Qua gewicht is dit het 50e van de 64 stembureaus: 1,1% van alle geldige stemmen in Emmen en 0,0071% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 91 stemmen in Emmen komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Emmen

Alle stembureaus in Emmen

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.