Stembureau Woonzorgcentrum Holdert in Emmen (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 7811 AB · Wijk Emmen-Centrum

Hier zijn 739 geldige stemmen uitgebracht. CDA werd hier de grootste met 18,9% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
CDA 140 18,9% 12,3% +6,7 pp 1,7%
PVV 140 18,9% 28,2% −9,3 pp 0,7%
GroenLinks-PvdA 122 16,5% 9,5% +7,0 pp 1,9%
VVD 106 14,3% 12,7% +1,6 pp 1,2%
D66 75 10,1% 10,4% −0,3 pp 1,1%
50PLUS 37 5,0% 2,3% +2,7 pp 2,4%
JA21 31 4,2% 5,8% −1,6 pp 0,8%
Forum voor Democratie 24 3,2% 7,4% −4,2 pp 0,5%
SP 19 2,6% 2,3% +0,3 pp 1,2%
BBB 14 1,9% 3,9% −2,0 pp 0,5%
SGP 12 1,6% 0,7% +0,9 pp 2,5%
ChristenUnie 10 1,4% 1,3% +0,0 pp 1,1%
Partij voor de Dieren 2 0,3% 1,0% −0,8 pp 0,3%
Volt 2 0,3% 0,4% −0,2 pp 0,7%
BVNL 1 0,1% 0,2% −0,1 pp 0,7%
BIJ1 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 1,5%
FNP 1 0,1% 0,1% +0,1 pp 1,8%
NSC 1 0,1% 0,4% −0,3 pp 0,4%
Vrede voor Dieren 1 0,1% 0,2% −0,0 pp 0,9%
DENK 0 0,0% 0,6% −0,6 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Emmen, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier −9,3 pp minder dan gemiddeld in Emmen.
  • Qua gewicht is dit het 51e van de 64 stembureaus: 1,1% van alle geldige stemmen in Emmen en 0,0071% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 91 stemmen in Emmen komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Emmen

Alle stembureaus in Emmen

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.