Stembureau Zonnehuis Betingestaete in Eemsdelta (2025)
Postcode 9933 KJ · Wijk Noord
Hier zijn 953 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 20,6% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 196 | 20,6% | 21,3% | −0,8 pp | 3,5% |
| CDA | 123 | 12,9% | 13,6% | −0,7 pp | 3,5% |
| GroenLinks-PvdA | 115 | 12,1% | 11,6% | +0,4 pp | 3,8% |
| D66 | 103 | 10,8% | 11,5% | −0,7 pp | 3,4% |
| VVD | 88 | 9,2% | 11,7% | −2,5 pp | 2,9% |
| Forum voor Democratie | 66 | 6,9% | 6,0% | +1,0 pp | 4,2% |
| DENK | 57 | 6,0% | 1,0% | +5,0 pp | 22,0% |
| SP | 47 | 4,9% | 6,0% | −1,1 pp | 3,0% |
| ChristenUnie | 30 | 3,1% | 3,1% | +0,1 pp | 3,7% |
| 50PLUS | 29 | 3,0% | 1,7% | +1,4 pp | 6,7% |
| JA21 | 29 | 3,0% | 4,0% | −0,9 pp | 2,8% |
| BBB | 24 | 2,5% | 4,6% | −2,1 pp | 2,0% |
| Partij voor de Dieren | 17 | 1,8% | 1,3% | +0,5 pp | 5,0% |
| SGP | 8 | 0,8% | 1,1% | −0,3 pp | 2,8% |
| BIJ1 | 6 | 0,6% | 0,1% | +0,5 pp | 15,4% |
| NSC | 5 | 0,5% | 0,3% | +0,2 pp | 5,6% |
| BVNL | 3 | 0,3% | 0,2% | +0,1 pp | 6,0% |
| Volt | 3 | 0,3% | 0,5% | −0,2 pp | 2,2% |
| LP | 2 | 0,2% | 0,0% | +0,2 pp | 16,7% |
| Piratenpartij | 1 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 6,3% |
| Vrede voor Dieren | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 2,9% |
| FNP | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Eemsdelta, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier −2,5 pp minder dan gemiddeld in Eemsdelta.
- Qua gewicht is dit het 11e van de 28 stembureaus: 3,6% van alle geldige stemmen in Eemsdelta en 0,0092% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 27 stemmen in Eemsdelta komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Eemsdelta
- Buurthuis 't Kaarnhoes 1.011 stemmen · PVV 28%
- Paasweide 907 stemmen · PVV 21%
- Ons Centrum 1.122 stemmen · PVV 23%
- Dorpshuis Aeolus 892 stemmen · PVV 34%
- Nieuw-Apostolische kerk 1.175 stemmen · PVV 18%
- Multifunctioneel centrum 873 stemmen · PVV 24%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.