Stembureau Multifunctioneel centrum in Eemsdelta (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023

Postcode 9909 AV · Wijk Buitengebied Noord-Bierum

Hier zijn 873 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 24,3% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 212 24,3% 21,3% +3,0 pp 3,8%
CDA 162 18,6% 13,6% +5,0 pp 4,6%
VVD 91 10,4% 11,7% −1,3 pp 3,0%
D66 71 8,1% 11,5% −3,4 pp 2,4%
BBB 68 7,8% 4,6% +3,2 pp 5,7%
GroenLinks-PvdA 57 6,5% 11,6% −5,1 pp 1,9%
Forum voor Democratie 56 6,4% 6,0% +0,5 pp 3,6%
SP 37 4,2% 6,0% −1,8 pp 2,4%
ChristenUnie 34 3,9% 3,1% +0,8 pp 4,2%
JA21 33 3,8% 4,0% −0,2 pp 3,2%
SGP 21 2,4% 1,1% +1,3 pp 7,4%
50PLUS 8 0,9% 1,7% −0,7 pp 1,8%
NSC 7 0,8% 0,3% +0,5 pp 7,9%
Partij voor de Dieren 6 0,7% 1,3% −0,6 pp 1,8%
Volt 3 0,3% 0,5% −0,2 pp 2,2%
DENK 2 0,2% 1,0% −0,8 pp 0,8%
Piratenpartij 2 0,2% 0,1% +0,2 pp 12,5%
BVNL 1 0,1% 0,2% −0,1 pp 2,0%
BIJ1 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 2,6%
Vrede voor Dieren 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 2,9%
FNP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Eemsdelta, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: GroenLinks-PvdA haalde hier −5,1 pp minder dan gemiddeld in Eemsdelta.
  • Qua gewicht is dit het 14e van de 28 stembureaus: 3,3% van alle geldige stemmen in Eemsdelta en 0,0084% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 30 stemmen in Eemsdelta komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Eemsdelta

Alle stembureaus in Eemsdelta

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.