Stembureau Pastorie Deurningen in Dinkelland (2025)
Postcode 7561 AD · Wijk Deurningen
Hier zijn 1.403 geldige stemmen uitgebracht. CDA werd hier de grootste met 23,4% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| CDA | 328 | 23,4% | 22,6% | +0,8 pp | 7,7% |
| VVD | 261 | 18,6% | 18,2% | +0,5 pp | 7,6% |
| PVV | 251 | 17,9% | 17,7% | +0,2 pp | 7,5% |
| BBB | 153 | 10,9% | 10,1% | +0,8 pp | 8,0% |
| JA21 | 128 | 9,1% | 9,2% | −0,0 pp | 7,4% |
| D66 | 105 | 7,5% | 9,5% | −2,0 pp | 5,9% |
| Forum voor Democratie | 69 | 4,9% | 4,4% | +0,6 pp | 8,4% |
| GroenLinks-PvdA | 47 | 3,3% | 4,1% | −0,8 pp | 6,1% |
| Partij voor de Dieren | 10 | 0,7% | 0,5% | +0,3 pp | 11,5% |
| 50PLUS | 9 | 0,6% | 1,1% | −0,5 pp | 4,3% |
| NSC | 8 | 0,6% | 0,6% | −0,0 pp | 7,0% |
| ChristenUnie | 7 | 0,5% | 0,3% | +0,2 pp | 11,9% |
| SP | 6 | 0,4% | 0,8% | −0,4 pp | 4,0% |
| BVNL | 5 | 0,4% | 0,1% | +0,2 pp | 21,7% |
| DE LINIE | 3 | 0,2% | 0,0% | +0,2 pp | 37,5% |
| DENK | 3 | 0,2% | 0,1% | +0,1 pp | 11,5% |
| LP | 3 | 0,2% | 0,1% | +0,2 pp | 30,0% |
| Volt | 3 | 0,2% | 0,4% | −0,1 pp | 4,5% |
| SGP | 2 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 7,1% |
| BIJ1 | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,1 pp | 25,0% |
| Piratenpartij | 1 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 10,0% |
| FNP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Vrede voor Dieren | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Vrij Verbond | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Dinkelland, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: D66 haalde hier −2,0 pp minder dan gemiddeld in Dinkelland.
- Qua gewicht is dit het 5e van de 18 stembureaus: 7,4% van alle geldige stemmen in Dinkelland en 0,0135% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 13 stemmen in Dinkelland komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Dinkelland
- Gemeentehuis Dinkelland, Centrale hal 1.528 stemmen · CDA 20%
- Muziekgebouw St. Caecillia 1.203 stemmen · PVV 23%
- Sporthal De Schalm 1.677 stemmen · VVD 23%
- Gemeenschapscentrum 't Trefpunt, Harmoniezaal 1.131 stemmen · PVV 19%
- Brandweerkazerne 1.723 stemmen · PVV 21%
- Gemeenschapscentrum 't Trefpunt, Dinkelzaal 1.096 stemmen · CDA 25%
Alle stembureaus in Dinkelland
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.