Stembureau Brandweerkazerne in Dinkelland (2025)
Postcode 7591 BH · Wijk Denekamp
Hier zijn 1.723 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 20,7% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 357 | 20,7% | 17,7% | +3,0 pp | 10,7% |
| VVD | 340 | 19,7% | 18,2% | +1,6 pp | 9,9% |
| CDA | 329 | 19,1% | 22,6% | −3,5 pp | 7,7% |
| D66 | 178 | 10,3% | 9,5% | +0,9 pp | 10,0% |
| JA21 | 171 | 9,9% | 9,2% | +0,8 pp | 9,9% |
| BBB | 108 | 6,3% | 10,1% | −3,8 pp | 5,7% |
| Forum voor Democratie | 86 | 5,0% | 4,4% | +0,6 pp | 10,4% |
| GroenLinks-PvdA | 71 | 4,1% | 4,1% | +0,0 pp | 9,1% |
| 50PLUS | 17 | 1,0% | 1,1% | −0,1 pp | 8,1% |
| SP | 17 | 1,0% | 0,8% | +0,2 pp | 11,3% |
| NSC | 14 | 0,8% | 0,6% | +0,2 pp | 12,3% |
| Partij voor de Dieren | 7 | 0,4% | 0,5% | −0,1 pp | 8,0% |
| Volt | 7 | 0,4% | 0,4% | +0,1 pp | 10,4% |
| BVNL | 6 | 0,3% | 0,1% | +0,2 pp | 26,1% |
| DENK | 5 | 0,3% | 0,1% | +0,2 pp | 19,2% |
| ChristenUnie | 4 | 0,2% | 0,3% | −0,1 pp | 6,8% |
| Vrede voor Dieren | 2 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 13,3% |
| DE LINIE | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,0 pp | 12,5% |
| FNP | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,0 pp | 12,5% |
| Piratenpartij | 1 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 10,0% |
| Vrij Verbond | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,0 pp | 50,0% |
| BIJ1 | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| SGP | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Dinkelland, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: BBB haalde hier −3,8 pp minder dan gemiddeld in Dinkelland.
- Qua gewicht is dit het 2e van de 18 stembureaus: 9,1% van alle geldige stemmen in Dinkelland en 0,0166% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 11 stemmen in Dinkelland komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Dinkelland
- Gemeentehuis Dinkelland, Raadzaal 1.936 stemmen · CDA 23%
- Sporthal De Schalm 1.677 stemmen · VVD 23%
- Gemeentehuis Dinkelland, Centrale hal 1.528 stemmen · CDA 20%
- Pastorie Deurningen 1.403 stemmen · CDA 23%
- Muziekgebouw St. Caecillia 1.203 stemmen · PVV 23%
- Gemeenschapscentrum 't Trefpunt, Harmoniezaal 1.131 stemmen · PVV 19%
Alle stembureaus in Dinkelland
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.