Hoe stemde Julianadorp in Den Helder?

Ook bekijken: 2025 · 2023 · 2022

Met stembureaus in onder meer: Boterzwin, Middelzand, Vogelzand, Noorderhaven

Bij de gemeenteraadsverkiezingen van 18 maart 2026 zijn bij de 7 stembureaus in Julianadorp 4.571 geldige stemmen uitgebracht (22,7% van alle stemmen in Den Helder). VVD werd hier de grootste met 14,5%. Vergeleken met heel Den Helder scoorden VVD (+3,9 pp) en CDA (+1,6 pp) hier hoger en Stadspartij Den Helder (−1,9 pp) lager.

Wat is hier gestemd

PartijStemmenAandeel in de wijkAandeel gemeenteVerschil
VVD 662 14,5% 10,6% +3,9 pp
BEHOORLIJK BESTUUR 610 13,3% 14,6% −1,3 pp
CDA 607 13,3% 11,7% +1,6 pp
Forum voor Democratie 392 8,6% 7,9% +0,7 pp
D66 302 6,6% 6,3% +0,3 pp
Beter voor Den Helder 260 5,7% 6,8% −1,1 pp
FRACTIE PASTOOR 254 5,6% 5,1% +0,5 pp
Stadspartij Den Helder 229 5,0% 6,9% −1,9 pp
GROENLINKS 223 4,9% 4,7% +0,2 pp
Samen Actief Den Helder 194 4,2% 3,2% +1,1 pp
PvdA 181 4,0% 4,4% −0,4 pp
PVV 160 3,5% 4,2% −0,7 pp
ChristenUnie 147 3,2% 4,3% −1,0 pp
Senioren Partij Den Helder 131 2,9% 2,9% −0,0 pp
50PLUS 107 2,3% 3,3% −0,9 pp
SP 102 2,2% 3,0% −0,8 pp
Piratenpartij 10 0,2% 0,3% −0,1 pp
Blanco en ongeldig18Niet meegeteld in de aandelen hierboven

Stembureaus in Julianadorp

Andere wijken in Den Helder

Een stembureau is niet hetzelfde als een wijk. Kiezers kunnen in elk stembureau van de gemeente stemmen en een bureau trekt ook mensen uit de omgeving. De stembureaus hierboven zijn in deze wijk ingedeeld op basis van hun postcodegebied (CBS-wijkindeling via de BAG). Zie dit als een benadering van hoe de buurt stemde, niet als een telling van de bewoners.

Alle wijken in Den Helder · Alle stembureaus