Hoe stemde Mariahoeve en Marlot in Den Haag?

Ook bekijken: 2025 · 2023 · 2022 · 2018

Met stembureaus in onder meer: Landen, Burgen en Horsten, Kampen

Bij de gemeenteraadsverkiezingen van 18 maart 2026 zijn bij de 11 stembureaus in Mariahoeve en Marlot 6.270 geldige stemmen uitgebracht (3,1% van alle stemmen in Den Haag). Hart voor Den Haag / Groep de Mos werd hier de grootste met 31,9%. Vergeleken met heel Den Haag scoorden CDA (+1,5 pp) en Hart voor Den Haag / Groep de Mos (+0,8 pp) hier hoger en DENK (−4,6 pp) lager.

Wat is hier gestemd

PartijStemmenAandeel in de wijkAandeel gemeenteVerschil
Hart voor Den Haag / Groep de Mos 1.999 31,9% 31,1% +0,8 pp
D66 970 15,5% 15,7% −0,2 pp
GroenLinks-PvdA 931 14,8% 15,5% −0,6 pp
VVD 494 7,9% 7,4% +0,5 pp
CDA 365 5,8% 4,3% +1,5 pp
Partij voor de Dieren 338 5,4% 4,8% +0,5 pp
ChristenUnie-SGP 180 2,9% 2,0% +0,9 pp
Forum voor Democratie 164 2,6% 2,1% +0,6 pp
SP 149 2,4% 2,2% +0,2 pp
Volt 139 2,2% 2,0% +0,2 pp
DENK 115 1,8% 6,4% −4,6 pp
PVV 107 1,7% 1,3% +0,4 pp
50PLUS 97 1,5% 1,1% +0,4 pp
DvD 76 1,2% 1,4% −0,2 pp
Haagse Stadspartij 70 1,1% 0,9% +0,2 pp
INL Den Haag 29 0,5% 0,3% +0,1 pp
NSC 25 0,4% 0,3% +0,1 pp
13 0,2% 1,0% −0,8 pp
Partij voor de Rechtsstaat 7 0,1% 0,1% −0,0 pp
(19) 2 0,0% 0,1% −0,0 pp
Blanco en ongeldig47Niet meegeteld in de aandelen hierboven

Stembureaus in Mariahoeve en Marlot

Andere wijken in Den Haag

Een stembureau is niet hetzelfde als een wijk. Kiezers kunnen in elk stembureau van de gemeente stemmen en een bureau trekt ook mensen uit de omgeving. De stembureaus hierboven zijn in deze wijk ingedeeld op basis van hun postcodegebied (CBS-wijkindeling via de BAG). Zie dit als een benadering van hoe de buurt stemde, niet als een telling van de bewoners.

Alle wijken in Den Haag · Alle stembureaus