Stembureau Gemeentehuis Damwâld in Dantumadiel (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Hier zijn 1.473 geldige stemmen uitgebracht. CDA werd hier de grootste met 22,9% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
CDA 337 22,9% 19,0% +3,9 pp 14,3%
PVV 284 19,3% 21,4% −2,1 pp 10,7%
VVD 131 8,9% 8,1% +0,8 pp 13,0%
Forum voor Democratie 119 8,1% 8,7% −0,6 pp 11,1%
D66 95 6,4% 6,6% −0,2 pp 11,6%
ChristenUnie 94 6,4% 4,7% +1,7 pp 16,1%
SGP 94 6,4% 6,4% +0,0 pp 11,9%
JA21 86 5,8% 5,7% +0,1 pp 12,1%
GroenLinks-PvdA 77 5,2% 6,7% −1,5 pp 9,2%
BBB 62 4,2% 5,5% −1,3 pp 9,1%
FNP 34 2,3% 2,1% +0,2 pp 13,1%
SP 17 1,2% 1,6% −0,5 pp 8,3%
50PLUS 12 0,8% 1,1% −0,3 pp 8,5%
Partij voor de Dieren 9 0,6% 0,9% −0,3 pp 8,3%
Volt 8 0,5% 0,3% +0,2 pp 21,1%
BVNL 7 0,5% 0,3% +0,2 pp 20,0%
NSC 5 0,3% 0,4% −0,1 pp 9,1%
BIJ1 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 14,3%
Piratenpartij 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 7,7%
DENK 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Partij voor de Rechtsstaat 0 0,0% 0,0% +0,0 pp –
Vrede voor Dieren 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Vrij Verbond 0 0,0% 0,0% +0,0 pp –

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Dantumadiel, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: CDA haalde hier +3,9 pp meer dan gemiddeld in Dantumadiel.
  • Qua gewicht is dit het 1e van de 13 stembureaus: 11,9% van alle geldige stemmen in Dantumadiel en 0,0142% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 8 stemmen in Dantumadiel komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Dantumadiel

Alle stembureaus in Dantumadiel

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.