Stembureau Stembureau Servicepunt, Eerbeek in Brummen (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 6961 CW · Wijk Eerbeek

Hier zijn 1.236 geldige stemmen uitgebracht. VVD werd hier de grootste met 18,1% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
VVD 224 18,1% 16,2% +1,9 pp 9,6%
D66 206 16,7% 16,3% +0,4 pp 8,8%
PVV 205 16,6% 17,6% −1,0 pp 8,1%
CDA 157 12,7% 12,4% +0,3 pp 8,8%
GroenLinks-PvdA 122 9,9% 12,2% −2,4 pp 7,0%
JA21 98 7,9% 6,3% +1,6 pp 10,9%
Forum voor Democratie 67 5,4% 4,9% +0,5 pp 9,6%
BBB 40 3,2% 4,4% −1,1 pp 6,4%
50PLUS 25 2,0% 1,6% +0,4 pp 10,6%
SP 20 1,6% 1,7% −0,1 pp 8,2%
DENK 19 1,5% 1,4% +0,1 pp 9,4%
Partij voor de Dieren 19 1,5% 1,7% −0,2 pp 7,6%
Volt 10 0,8% 0,8% +0,0 pp 9,0%
SGP 8 0,6% 0,6% +0,1 pp 10,1%
NSC 6 0,5% 0,4% +0,1 pp 10,9%
ChristenUnie 3 0,2% 0,9% −0,7 pp 2,2%
BIJ1 2 0,2% 0,1% +0,1 pp 22,2%
Vrede voor Dieren 2 0,2% 0,2% +0,0 pp 8,7%
BVNL 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 5,9%
LP 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 7,7%
Piratenpartij 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 10,0%
FNP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Vrij Verbond 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Brummen, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: GroenLinks-PvdA haalde hier −2,4 pp minder dan gemiddeld in Brummen.
  • Qua gewicht is dit het 2e van de 16 stembureaus: 8,6% van alle geldige stemmen in Brummen en 0,0119% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 12 stemmen in Brummen komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Brummen

Alle stembureaus in Brummen

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.