Stembureau Stembureau Rode Kruis Gebouw in Brummen (2025)
Postcode 6961 AB · Wijk Eerbeek
Hier zijn 924 geldige stemmen uitgebracht. D66 werd hier de grootste met 17,7% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| D66 | 164 | 17,7% | 16,3% | +1,5 pp | 7,0% |
| PVV | 164 | 17,7% | 17,6% | +0,2 pp | 6,5% |
| VVD | 154 | 16,7% | 16,2% | +0,5 pp | 6,6% |
| CDA | 116 | 12,6% | 12,4% | +0,1 pp | 6,5% |
| GroenLinks-PvdA | 96 | 10,4% | 12,2% | −1,9 pp | 5,5% |
| JA21 | 73 | 7,9% | 6,3% | +1,6 pp | 8,1% |
| Forum voor Democratie | 49 | 5,3% | 4,9% | +0,4 pp | 7,0% |
| BBB | 26 | 2,8% | 4,4% | −1,6 pp | 4,2% |
| 50PLUS | 25 | 2,7% | 1,6% | +1,1 pp | 10,6% |
| DENK | 19 | 2,1% | 1,4% | +0,6 pp | 9,4% |
| SP | 13 | 1,4% | 1,7% | −0,3 pp | 5,3% |
| Partij voor de Dieren | 10 | 1,1% | 1,7% | −0,7 pp | 4,0% |
| ChristenUnie | 6 | 0,6% | 0,9% | −0,3 pp | 4,4% |
| SGP | 5 | 0,5% | 0,6% | −0,0 pp | 6,3% |
| NSC | 3 | 0,3% | 0,4% | −0,1 pp | 5,5% |
| BVNL | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 5,9% |
| BIJ1 | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| FNP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Piratenpartij | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Volt | 0 | 0,0% | 0,8% | −0,8 pp | 0,0% |
| Vrede voor Dieren | 0 | 0,0% | 0,2% | −0,2 pp | 0,0% |
| Vrij Verbond | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Brummen, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: GroenLinks-PvdA haalde hier −1,9 pp minder dan gemiddeld in Brummen.
- Qua gewicht is dit het 7e van de 16 stembureaus: 6,5% van alle geldige stemmen in Brummen en 0,0089% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 16 stemmen in Brummen komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Brummen
- Stembureau Kindcentrum het P@rk 951 stemmen · PVV 25%
- Stembureau Seniorencomplex 'De Molenhorst' 924 stemmen · PVV 24%
- Stembureau Koetshuis van het Gemeentehuis 1.075 stemmen · VVD 19%
- Stembureau Tjark Riks Centrum 908 stemmen · VVD 22%
- Stembureau Basisschool de Ontdekking 1.111 stemmen · PVV 23%
- Stembureau Rode Kruisgebouw 2 836 stemmen · PVV 19%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.