Stembureau Buurthuis Leuvenheim in Brummen (2023)
Hier zijn 520 geldige stemmen uitgebracht. GroenLinks-PvdA werd hier de grootste met 21,5% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| GroenLinks-PvdA | 112 | 21,5% | 14,9% | +6,6 pp | 5,3% |
| PVV | 103 | 19,8% | 24,0% | −4,2 pp | 3,0% |
| VVD | 74 | 14,2% | 15,7% | −1,5 pp | 3,3% |
| Nieuw Sociaal Contract | 71 | 13,7% | 14,2% | −0,6 pp | 3,5% |
| BBB | 49 | 9,4% | 9,0% | +0,4 pp | 3,8% |
| D66 | 30 | 5,8% | 5,6% | +0,1 pp | 3,8% |
| Forum voor Democratie | 18 | 3,5% | 2,0% | +1,5 pp | 6,4% |
| Partij voor de Dieren | 17 | 3,3% | 1,9% | +1,4 pp | 6,3% |
| SP | 12 | 2,3% | 3,5% | −1,2 pp | 2,4% |
| ChristenUnie | 10 | 1,9% | 1,1% | +0,8 pp | 6,4% |
| CDA | 8 | 1,5% | 2,9% | −1,3 pp | 2,0% |
| Volt | 3 | 0,6% | 1,0% | −0,4 pp | 2,1% |
| BVNL / Groep Van Haga | 2 | 0,4% | 0,6% | −0,2 pp | 2,4% |
| DENK | 2 | 0,4% | 1,6% | −1,2 pp | 0,9% |
| JA21 | 2 | 0,4% | 0,6% | −0,2 pp | 2,4% |
| Nederland met een PLAN | 2 | 0,4% | 0,1% | +0,3 pp | 20,0% |
| SGP | 2 | 0,4% | 0,4% | +0,0 pp | 4,0% |
| 50PLUS | 1 | 0,2% | 0,5% | −0,3 pp | 1,5% |
| BIJ1 | 1 | 0,2% | 0,1% | +0,1 pp | 6,7% |
| LP | 1 | 0,2% | 0,0% | +0,1 pp | 14,3% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Piratenpartij - De Groenen | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Samen voor Nederland | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Splinter | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Brummen, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: GroenLinks-PvdA haalde hier +6,6 pp meer dan gemiddeld in Brummen.
- Qua gewicht is dit het 14e van de 16 stembureaus: 3,7% van alle geldige stemmen in Brummen en 0,0051% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 27 stemmen in Brummen komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Brummen
- Buurtcentrum Oortveld 636 stemmen · BBB 21%
- Scholencluster H.A. Lorentzstraat 476 stemmen · PVV 26%
- Verenigingsgebouw De Wheme 671 stemmen · PVV 19%
- Kantoorpand "Onder de Linden" 416 stemmen · GroenLinks-PvdA 18%
- Rode Kruis gebouw 2 760 stemmen · PVV 29%
- Seniorencomplex 'De Molenhorst' 861 stemmen · PVV 29%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.