Stembureau Stembureau Gymzaal Brouwmeesterstraat in Breda (2025)
Postcode 4811 DM · Wijk Breda centrum
Hier zijn 1.240 geldige stemmen uitgebracht. D66 werd hier de grootste met 30,7% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| D66 | 381 | 30,7% | 23,9% | +6,8 pp | 1,4% |
| GroenLinks-PvdA | 207 | 16,7% | 13,3% | +3,4 pp | 1,4% |
| VVD | 206 | 16,6% | 18,3% | −1,6 pp | 1,0% |
| PVV | 92 | 7,4% | 13,1% | −5,7 pp | 0,6% |
| CDA | 88 | 7,1% | 10,6% | −3,5 pp | 0,7% |
| JA21 | 76 | 6,1% | 5,9% | +0,2 pp | 1,2% |
| Forum voor Democratie | 44 | 3,5% | 3,2% | +0,4 pp | 1,2% |
| Partij voor de Dieren | 38 | 3,1% | 2,3% | +0,8 pp | 1,5% |
| SP | 32 | 2,6% | 1,9% | +0,7 pp | 1,5% |
| Volt | 29 | 2,3% | 1,4% | +1,0 pp | 1,9% |
| DENK | 7 | 0,6% | 2,0% | −1,5 pp | 0,3% |
| ChristenUnie | 6 | 0,5% | 0,4% | +0,1 pp | 1,3% |
| NSC | 6 | 0,5% | 0,3% | +0,2 pp | 1,7% |
| BBB | 5 | 0,4% | 1,2% | −0,8 pp | 0,4% |
| BVNL | 4 | 0,3% | 0,2% | +0,2 pp | 2,3% |
| SGP | 4 | 0,3% | 0,2% | +0,2 pp | 2,2% |
| Vrede voor Dieren | 4 | 0,3% | 0,1% | +0,2 pp | 2,9% |
| 50PLUS | 3 | 0,2% | 1,3% | −1,1 pp | 0,2% |
| BIJ1 | 3 | 0,2% | 0,3% | −0,0 pp | 1,0% |
| Piratenpartij | 2 | 0,2% | 0,1% | +0,1 pp | 1,6% |
| DE LINIE | 1 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 1,6% |
| FNP | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,1 pp | 7,7% |
| LP | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 1,1% |
| NL PLAN | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Vrij Verbond | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Breda, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: D66 haalde hier +6,8 pp meer dan gemiddeld in Breda.
- Qua gewicht is dit het 40e van de 96 stembureaus: 1,1% van alle geldige stemmen in Breda en 0,0119% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 90 stemmen in Breda komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Breda
- Stembureau Gymzaal Jan Nieuwenhuyzenstraat 1.311 stemmen · D66 31%
- Stembureau Basisschool de Klokkebei 1.237 stemmen · D66 29%
- Stembureau De Drie Linden 1.322 stemmen · VVD 30%
- Stembureau Gemeenschapshuis De Biesdonk 1.218 stemmen · PVV 24%
- Stembureau Basisschool De Eerste Rith 1.357 stemmen · D66 23%
- Stembureau De Stilte 1.206 stemmen · D66 30%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.