Stembureau Dorpshuis Vogelenzang in Bloemendaal (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 2114 ER · Wijk Vogelenzang

Hier zijn 913 geldige stemmen uitgebracht. D66 werd hier de grootste met 17,7% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
D66 162 17,7% 28,5% −10,7 pp 3,7%
VVD 162 17,7% 26,4% −8,6 pp 4,0%
PVV 136 14,9% 5,8% +9,1 pp 15,2%
GroenLinks-PvdA 121 13,3% 13,3% −0,0 pp 5,9%
CDA 118 12,9% 11,3% +1,6 pp 6,7%
JA21 58 6,4% 4,2% +2,1 pp 8,9%
Partij voor de Dieren 31 3,4% 2,3% +1,1 pp 8,8%
BBB 25 2,7% 1,0% +1,8 pp 16,6%
Forum voor Democratie 25 2,7% 2,3% +0,4 pp 7,0%
SP 18 2,0% 0,9% +1,1 pp 13,2%
50PLUS 16 1,8% 0,6% +1,2 pp 17,4%
Volt 14 1,5% 1,8% −0,2 pp 5,1%
BVNL 7 0,8% 0,2% +0,5 pp 18,9%
ChristenUnie 5 0,5% 0,5% +0,0 pp 6,3%
LP 3 0,3% 0,1% +0,3 pp 33,3%
NSC 3 0,3% 0,2% +0,1 pp 9,1%
SGP 3 0,3% 0,2% +0,1 pp 10,7%
DENK 2 0,2% 0,3% −0,0 pp 4,9%
Vrede voor Dieren 2 0,2% 0,1% +0,1 pp 8,7%
BIJ1 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 5,0%
Piratenpartij 1 0,1% 0,1% +0,1 pp 11,1%
NL PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Vrij Verbond 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Bloemendaal, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: D66 haalde hier −10,7 pp minder dan gemiddeld in Bloemendaal.
  • Qua gewicht is dit het 8e van de 17 stembureaus: 5,9% van alle geldige stemmen in Bloemendaal en 0,0088% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 17 stemmen in Bloemendaal komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Bloemendaal

Alle stembureaus in Bloemendaal

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.