Stembureau Beverwijkse Harmonie Kapel in Beverwijk (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 1942 EH · Wijk Vondelkwartier

Hier zijn 1.184 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 20,5% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 243 20,5% 30,1% −9,5 pp 3,5%
GroenLinks-PvdA 233 19,7% 13,3% +6,4 pp 7,6%
VVD 226 19,1% 15,3% +3,7 pp 6,4%
Nieuw Sociaal Contract 131 11,1% 11,2% −0,1 pp 5,1%
D66 97 8,2% 5,6% +2,6 pp 7,6%
Partij voor de Dieren 53 4,5% 2,2% +2,2 pp 10,3%
SP 45 3,8% 4,3% −0,5 pp 4,6%
CDA 38 3,2% 2,3% +0,9 pp 7,3%
Forum voor Democratie 36 3,0% 3,3% −0,2 pp 4,8%
BBB 28 2,4% 3,3% −0,9 pp 3,7%
Volt 16 1,4% 1,3% +0,1 pp 5,5%
ChristenUnie 9 0,8% 0,6% +0,2 pp 6,5%
JA21 8 0,7% 0,9% −0,3 pp 3,7%
BVNL / Groep Van Haga 7 0,6% 0,6% −0,1 pp 4,7%
50PLUS 6 0,5% 0,8% −0,3 pp 3,1%
SGP 4 0,3% 0,1% +0,2 pp 13,3%
BIJ1 1 0,1% 0,2% −0,1 pp 2,0%
PartijvdSport 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 3,4%
Piratenpartij - De Groenen 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 3,8%
Splinter 1 0,1% 0,2% −0,1 pp 2,8%
DENK 0 0,0% 3,9% −3,9 pp 0,0%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Beverwijk, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier −9,5 pp minder dan gemiddeld in Beverwijk.
  • Qua gewicht is dit het 9e van de 20 stembureaus: 5,1% van alle geldige stemmen in Beverwijk en 0,0115% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 19 stemmen in Beverwijk komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Beverwijk

Alle stembureaus in Beverwijk

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.